VW Passat B7

VW Passat B7

Član
Nakon mjesec dana nije vise htjeo da cita DVD popravka kostala oko 300 eura tako da sam ga opet prodao nako pokvarenog. Posle odmora cu gledat da uzmem od Zenec

Nakon originala ici na ZENEC?
RNS 510 si prvo kupio tko zna od kog i kakvog porijekla i koje starosti.
Meni dolazi RNS 510 LED posljednji model, SSD disk i mnogo toga...cijena ce biti 650 eura
 
Član
Nakon originala ici na ZENEC?
RNS 510 si prvo kupio tko zna od kog i kakvog porijekla i koje starosti.
Meni dolazi RNS 510 LED posljednji model, SSD disk i mnogo toga...cijena ce biti 650 eura
Bojim se da opet nanaletim na neki krs. Platio sam 500 eura polovan i ode zami za mjesec dana. Mozda ako naletim povoljno i ja na noviji uzmem opet RNS 510
 
Član
Danas opet mala sitnica, sklonio sam ovu Chrom leisnu sa gepeka. Meni licno vako bolje izgleda. 2 Sata ribanja i poliranja se isplatilo :cool:

IMG_2939[1].JPG IMG_2933[2].JPG IMG_2925[1].JPG
 
Član
Eva mle 2 novosti ugradio sam saltere iz Highline modela za sve podizace stakala i nove felgice . Slijedece godine definitivno idu 19 ke .
 

Prilozi

  • IMG_3694[1].JPG
    IMG_3694[1].JPG
    1,7 MB · Pregleda: 104
  • IMG_3642[1].JPG
    IMG_3642[1].JPG
    864,7 KB · Pregleda: 94
Član
Bojim se da opet nanaletim na neki krs. Platio sam 500 eura polovan i ode zami za mjesec dana. Mozda ako naletim povoljno i ja na noviji uzmem opet RNS 510

Da , treba ostati na orginalu , Zenec po postavkama nije los (win ce ili Android ), samo je problem u vezi update mapa za navi , skupe su , ako vec uzimate nekog kineza, onda - Pumkin ( to je moje misljenje , nemora biti tocno )
 
Top