VW Passat B7

VW Passat B7

Član
Extra passat,posebno mi se sviđa DSG.Otac vozi istog, samo je novija godina modul klime je drugačiji,2.0 tdi 177ks. Puno sreće sa autom :D
 
Član
Hvala. 3 Mjeseca sam trazio model sa DSG . Ovde 90 % sve saltasi. Jesino sto mi fali je Kozna Sjedala. Ali mozda naleti povoljno koja garnitura.
 
Član
Upravu si i te Tipke fale :). I to trazim kako sam ga uzeo da promijenim. Samo neki kazu nepase ovaj moj Airbag neki opet kazu nema problema, a ovi ovde na VW Servisu nemaju pojma. Oni samo vide sta ide Original. Nadam se da cu i to ubrzo rijesiti. Volan sam vec nasao i ti sa F1 tikama za DSG.
 
Legend
Ja na sluzbenom imam isti volan sa tipkama, ovako naizgled mi djeluje bas identicno..
 
Član
Zadnjih dana bilo lijepo vrijeme pa sam danas montirao ljetne Gume. Momentano su jos 16 ke sa skoro novim Dunlop Gumama, ali polako trazim 18 ili 19 ke . Opruge od Eibach su vec narucene pa pi trebao i njih narednih dana ugraditi. Evo par slicica sa "novim" Cipelama

IMG_2157[1].JPG IMG_2161[1].JPG IMG_2163[1].JPG IMG_2158[1].JPG
 
Član
Lijep pasanac, samo mi nije jasno jeli trend line ili comfortline, mislim da je trend line i jaran dodao crome paket, dsg i bixenon paket, jer comfortline ima komande na volanu i veci touch displej...
 
Član
Hvala u Papirima stoji Comfortline. Ja sam imao B6 Highline imao je svu opremu osim komande na volanu. Trazim momentano Volan sa Komandama i sa F1 tipkama za DSG Mjenjac. Ja mislim da ce uskoro i to biti rijeseno, sa obzirom da ovde na VW Servisu slabo ko moze da kaze da li trebam novi Steuergerät za Volan ili ne.
 
Član
Ma sve kuzim nego sam ja svog uzeo nova, i dobro znam sta ide i kako u koju opremu nego je mozda u njemackoj drugacije nego kod nas. A neznam ti oko automatika nista neznam koliko ti je to izvedivo i hoce li puno kostati
 
Top