VW Passat 5 by Anee - UPDATE

VW Passat 5 by Anee - UPDATE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: VW Passat 5- UPDATE

super su mu legle felgice,samo naprijed.....
mah cudna su auta ovi passaneri, jest da je 17" felga malo veca,ali opet na njima meni izgleda mala ,onaj luk tocka prazan sa 17"...hehhe.....valjalo bi malo popunit tu supljin sa 19" onim od A8...:icon_smile: ali ode prednji trap///:icon_biggrin:
max. respect za Passata ;)
 
Član
RE: VW Passat 5- UPDATE

almyr je napisao(la):
super su mu legle felgice,samo naprijed.....
mah cudna su auta ovi passaneri, jest da je 17" felga malo veca,ali opet na njima meni izgleda mala ,onaj luk tocka prazan sa 17"...hehhe.....valjalo bi malo popunit tu supljin sa 19" onim od A8...:icon_smile: ali ode prednji trap///:icon_biggrin:
max. respect za Passata ;)


probao sam ja staviti 19" :icon_smile: al mi nekako djeluju teske na autu :icon_sad: i onda bi ga morao chipovat na level 2 da ide kao sto ide sa 17" :cool: a kad prokontam da ode trap i da bi svo auto ovaj nas bosanski (BRAZDA) asfalt rasuo zao mi auta:icon_cry:

Dosta su mu ove 225/45/17" :123:
 
Član
RE: VW Passat 5- UPDATE

ma naravno da su dosta,bas kao sto kazes za ovaj nas (BRAZDA) asfalt,samo bi auto upropastio,to moze stavljat samo ko ne mice iz grada i ko ga drzi ispred kafica da se raja okrece za njim,a ko ide na malo duzi put zna dobro kako je....:123:
 
N

nenad

Extra Passat, karavan a mocno izgleda.

Ja sad tek skonta koje je ovo auto kad sam vidio ovu sliku pred garazom, znam ja tebe, zivio sam u 2. sivom par godina.
 
Član
nenad je napisao(la):
Extra Passat, karavan a mocno izgleda.

Ja sad tek skonta koje je ovo auto kad sam vidio ovu sliku pred garazom, znam ja tebe, zivio sam u 2. sivom par godina.

Hvala za komentar;) a garaza i kuca su mi u mahali gdje sam rodjen :icon_smile: mada sam sada sa stanom jedno 500 m dalje:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top