VW Passat 3BG 2.5 V6 TDI - 4 Motion - Highline . .

VW Passat 3BG 2.5 V6 TDI - 4 Motion - Highline . .

Član
moze on i manje trosit na cisto otvorenoj cesti uz penzionersku voznju :D ja sam svog audija doduše samo prednja vuca i motor je onaj malo slabiji 2.5 cini mi se oko 120 kw, i najmanje je moglo 5,6
 
Član
Moj bi otac svojim stilom vožnje tog audia sa manuelcem spustio na 5 litara, bez autoputa, nije da vozi skroz ono što kažu penzionerski, kad treba potjera al čovjek nevjerovatno štedljivo vozi :D
 
Član
5,5l manuelac 2,5 tdi 180ks 4motion ( chipovan na 215KS ) pokaze na laganoj otvorenoj voznji dok si rekao keks

kad bi ga pazio bas mogao bi i nize
 
Član
Dobro , ja sam bio u B.Šamcu i dok sam tamo isao pokazivao je 6.8l i automat je..nije loshe za svoju snagu sto ima :D
 
Član
Da, to je sa board-a.
Nisam, ne mogu ga nikada duze vrijeme voziti bas lagano pa da istestiram na citav rezervoar od sipanja do sipanja :)

Sve zavisi od stila voznje i koliko je teska noga na gasu.
 
Član
najjtačnije je kada mjeriš na benzinskoj, board opet pokazuje trenutno potrošnju i nije baš uvijek tačan. U nekih auta je u mililitar, a u nekih nije... A ako možeš ostvarit takvu potrošnju to je ekstra :D Pa dobro i u mene je neka kombinovana vožnja, lagano, malo žustrije, gradska, uzbrdica... i uvijek je ista prosječna potrošnja ne rezervaru, i uvijek kažem momku na pumpi da će stat 54 litra i ono izbaci pištolj na 53.7 i onda on blehne mene, iako nemam board:D hahahahaha
 
Top