VW Passat 2.8 2002g Americko-Evropsko trziste

VW Passat 2.8 2002g Americko-Evropsko trziste

Super Moderator
dzenan90 je napisao(la):
allroad je napisao(la):
ne znam zasto se toliko brines oko odrzavanja ja ti garantujem da nije nikakav problem ;)
de mi reci koliko je jaka ta masina jel 204 KS ili je onaj slabiji ? uglavnom to je VR6 :cool:

To VR6 nije vidjelo u putu to je bukvalno audijev motor iz A4 A6 .... 2,8 V6 30V sa veoma solidnom potrosnjom goriva i sa 204 ks ili stari model 192 ....... ;)





ako je taj motor onda super.... a onaj od 204 KS je sigurno VR6 jer sam imao boru v6 4motion i to nije V6 motor vec VR6
 
u tim pasatima je taj 2,8 motor pravi v6 nije vr6 ;) golf i bora/jetta su drugaciji jer da moze stati pravi v6 u njih imali i bi i 2,5 tdi motor u njima ;) ovako je vr6 blok a to sto je kasnije za forma motora dobila oznaku v6 je radi marketinga

http://passat3b.vw-style.net/passat_bilder/VW_Passat_3b_V6_Motor
pravi v6 2,8 12v 190 i 30v 204 ps ;)
2.8 24v je vr6 pod oznakom V6 i 3.2 isto tako samo sto je R
 
allroad je napisao(la):
mislio sam da i u passata ide onaj VR6 al eto sad vidim da ne ide :D

;) ne ide isao u passata 35i i facelift zvani delfin i to onaj sdandard 174 ko u trici

ti si imao dosta amerikanaca jesil ikad uporedio malo detaljnije ameriknca i nekog evro vw-a ili audija

ja znam da su tacno veci karoserijsaki dijelovi od golfa 3 amerikanca dok ovi noviji automobili iz VAG-a su isti sad ne znam koliko je tacno jer neki navode da se ipak razlikuju
 
Super Moderator
imao sam ih bas puno a dosta sam ih vozao neko duze vrijeme i nikad nisam imao problema sa servisiranjem kao sto neki navode...al necu da se vise puno petljam jer uvijek izbije neka rasprava a to meni ne treba
a sto se tice karoserijskih dijelova to stvarno ne znam al i ako ima razlike neprimjetna je
 
allroad je napisao(la):
imao sam ih bas puno a dosta sam ih vozao neko duze vrijeme i nikad nisam imao problema sa servisiranjem kao sto neki navode...al necu da se vise puno petljam jer uvijek izbije neka rasprava a to meni ne treba
a sto se tice karoserijskih dijelova to stvarno ne znam al i ako ima razlike neprimjetna je

;) e sad sam siguran kako kazes, ma kod nas se od svega pravi preuvelicavanje zato sam te i pitao jer znam da si ih dosta imao
 
Član
ma bijezi ti od tog passata dok mozes fkt jest oprema mu je idealna ali isplatil se rizikovati radi te opreme i toga =) moja preporuka ti ja da te amere zaobilazis u sto sirem luku ;)
 
Član
dzenan90 je napisao(la):
ma bijezi ti od tog passata dok mozes fkt jest oprema mu je idealna ali isplatil se rizikovati radi te opreme i toga =) moja preporuka ti ja da te amere zaobilazis u sto sirem luku ;)

ma vec jesam . . .
provozao sam ga super je auto fino ide udoban ma milina za vozit
al jbg a
nista od njeg

moze lock :lol:
 
Top