VW Passat 1,9 TDI

VW Passat 1,9 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
corrado je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
dobar dobar al daj nam vise slikaa..bas me zanima da vidim kakav je:icon_smile:

sigurno te zanima onaj dio "gotovo" sva oprema, nadaš se da imaš više :lol::cool:

maaa svee..haha..:lol::lol::lol: dao je samo prednji dio pa....bas volim ova autaa..pogotovo da ih gledam..:icon_eek::lol::lol:
 
Član
corrado je napisao(la):
ne drvo neeee, zamjeni to za plastiku crnu

heh... meni je daleko draze drvo, nego ruzna plastika... zaboravio sam napisat da sam oduvjek volio mercedesa, mozda ti je sada jasnije...
a ovo drvo mu, prilikom pogleda uzivo, daje neku drugu notu...
 
Član
sele_se je napisao(la):
corrado je napisao(la):
ne drvo neeee, zamjeni to za plastiku crnu

heh... meni je daleko draze drvo, nego ruzna plastika... zaboravio sam napisat da sam oduvjek volio mercedesa, mozda ti je sada jasnije...
a ovo drvo mu, prilikom pogleda uzivo, daje neku drugu notu...

sta rec ukus za 100+
 
Član
Vazda sam bolovao za ovakvim Passatom.......jbg nije mi bilo suđeno da ga kupim......:icon_sad:
 
Član
elmo je napisao(la):
Vazda sam bolovao za ovakvim Passatom.......jbg nije mi bilo suđeno da ga kupim......:icon_sad:

jaro, tvoj toledo je odlican.. "zamjeram" mu samo zbog toga sto ima malo prostora nazad, ostalo je sve ionako kao vw. iako nije "na glasu" toledo je super auto. redovno mijenjaj balansstange i gumice na nj (kad hlupka) i to je to... moja dva jarana imaju te seate, i oba su ih napravili tako da izgledaju extra...

Frenkie-3B je napisao(la):
nista ne barchi druze odlicno izgleda ;)
drug, sve je stvar ukusa... meni je, zaista, daleko bolje ovo drvo nego plastika...
 
Član
Imam slicno uradjenog samo Passat 5... A ovo drvo iako ga eto neki ne zele daje neke elemente luxurya u autu. Kao sto rece covjek prije... Fazon s Mercedesa :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top