VW okupljanja na hrvatskoj sceni

corrado girl

Član
04.08.2009
128
0
0
35
Croatia-Gospić
Auto
golf II GTi,corrado G60 i Vr6

[hr]
evo još slika,sinoć mi nije dopustilo nastaviti s postavljanjem,ima dosta slika mog auta,mislila sam ih micati da ne ispadne kako ih ima previše,ali lakše mi je prilagođavati čitav album nego ponovno izrađivati novi i brisati neke fotke ;)

[hr]

[hr]
stiže još VW ludila ;)

corrado girl

Član
04.08.2009
128
0
0
35
Croatia-Gospić
Auto
GolFanatiCars je napisao(la):
:cool::cool: dobio sam stimulans za zivot :icon_biggrin:
u Hrvatskoj se više radi na izvornosti,ali na VW način----ne diraj previše,a što diraš učini savršenim jer sve ispod toga nije dovoljno :icon_smile:
[hr]

[hr]

[hr]

corrado girl

Član
04.08.2009
128
0
0
35
Croatia-Gospić
Auto
GolFanatiCars je napisao(la):
ma samo VW home made rules :cool:

jedna od zelja mi je kupit sebi licno auto i jos veca da se prepakuje :cool: "staro a novo"
German engineering in da haus :)))))[hr]

[hr]

[hr]

[hr]

[hr]

[hr]
Eto to bi bilo to za sada od mene,nadam se da vam se sviđaju slikice i da u nekima ste pronašli inspiraciju za vaše ljubimce :icon_smile:

veliki pozdraVW od Corrado girl

GTI FAN

Član
09.01.2009
4.141
4
38
41
Neum
Auto
Golf 2 GTI 16v KR
Nemam rijeci,savrsenstvo a pod haubama sve niklovani VRovi i G60ke :icon_eek: Kad je bal nek je maskenbal.Ovo je tuning. Stverno je jaka scena u Hr.

corrado girl

Član
04.08.2009
128
0
0
35
Croatia-Gospić
Auto
GTI FAN je napisao(la):
Nemam rijeci,savrsenstvo a pod haubama sve niklovani VRovi i G60ke :icon_eek: Kad je bal nek je maskenbal.Ovo je tuning. Stverno je jaka scena u Hr.

kad uspoređujem aute i okupljanja sa susjednim zemljama i dalje, mogu bez imalo ustručavanja reći da su naši jako posvećeni detaljima,spojleri i slično nisu "germany style", i zato se sve svodi na izražavanje tvorničkih detalja ---- po meni ovakav stil prolazi svugdje,dok kad se rade preinake karoserije----to je ipak 402 scena :icon_smile:

dzinn16v

Član
19.01.2010
1.875
119
63
turbe
Bio sam ove godine u KA. i od sada idem svake definitivno... vw scena i opcenito www.vw club croatia.com je najjaci;)

erol_brcak

Član
14.06.2008
7.157
59
48
32
Brcko
Auto
Honda Civic ED7
drama stvarno :icon_eek: ko da gledam slike sa nekih okupljanja na zapadu, sve nikl, krom, polirani rubovi, sve odradjeno savrseno, bez greske. Stvarno ste 100 godina ispred nas ;)

al baustala :lol: golf , odlicna ideja

.nOKe

Legend
02.01.2007
10.485
561
113
30
Sarajevo
Auto
Seat Leon CUPRA4 TDI
kao sto s1ck rece, tako blizu a tako daleko.. 300 godina su ispred nas.. i neka, nek nas bude sramota, imali smo TAS, o kom su oni mogli samo sanjati..
..i ako pokusas nesto napravit, prvo se mane traze ;)