vw mk3 1.6i

vw mk3 1.6i

skini samo ove okvirove sa farova ostalo sve predobro :cool: ma da nisi bas trebao prodavat one farove, siguran sam da ce doci i bolji ;)
 
nema skidanja,nije moje :icon_smile:
u sredu stavljam karbon foliju na haubu i lakiram,kad sve bude gotovo stavicu slike.
samo imam 1 problem neznam kako da stavim slike na ekran kao i vecina sto stavlja,moze mi neko napisati kako?
 
Član
zlatko1685 je napisao(la):
nema skidanja,nije moje :icon_smile:
u sredu stavljam karbon foliju na haubu i lakiram,kad sve bude gotovo stavicu slike.
samo imam 1 problem neznam kako da stavim slike na ekran kao i vecina sto stavlja,moze mi neko napisati kako?

kad ubacis slike u imageshack kopiraj nam forum code, i vidjet ce se slike na ekranu, eto da ti rijesimo taj problem:cool::cool:
 
spustio sam zadnjicu ali jako malo,problem su gume i rubovi tako da cu to prvo morati da resim,polako.hauba skinuta i karbon je na njoj i izlakirao sam ga.
sutra slike kad montiram poz.:icon_smile:




 
ohooohooo :DDD,strasno!! :)
kupio sam devil farove,malo farbao,kupio felne,gume...
samo da zavrsim neki auto pa cu slikati :)))
mislio sam da je izbrisan golfer :))
 
Član
jos nisi kupio gewinde ma daj :icon_smile:
daj stavljaj slike golfaja je kao bombonica :D
 

evo ga :)
kupio sam neke sportske amortizere-high performance sa crvenim oprugama i stavim ti ja to,ne ja majstor i zove covek mene :lol: dodji da vidis kako izgleda!
3 cm od zemlje sa 13 felnama,amortizacije nije bilo uopste,strasno.:)
cim ih nadjem kupujem oma gevinge al odma.
stavicu jos slika,ova na brzinu jer moram pilati :)
pozz


evo i felni,sredicu ih do proleca


jos razmisljam sta cu sa branikom da li da ostavim zmige ili ne,videcu.
zadnja gepek vrata sklanjam znak i mesto za brisac,sirim rubove,dogovorio sam sa farbarom da u januaru krece pilanje :) a dotle cu valjda naci amortizere.
 
Član
dobri farovi, svidjaju mi se, kao i auto u cjelosti
ove fele su ko stvorene za tricu, i meni je zelja jelenov rog, ali tesko do njih doci;)
 
jako tesko druze,vise od godinu dana ih trazim,nasao sam ih par puta ali su sve bile preko 300 eur,ove sam platio 100 e :icon_eek:
sreca
 
Top