VW Mk 2D by wagenman

VW Mk 2D by wagenman

Član
jesi samo naped stavio zimske ili ?
a jest to pravo sranje :D
treba alu fele i za zime nabaviti ..
 
Član
Jako fin golfic, svaka cast...

Ja sam odustao od 15" alu za zimski setup, pa sam malo spustio na 14" i stavio distance, naprijed 2x2 nazad 2x2.5cm, i super :D izgleda ludo skroz...
 
Član
Malo novih sitnica. Stigla maska bez znaka i kupljen jos jedan par celicnih felni i zimskih guma. Novopristigle felne su crne tako da se sada stvorio sledeci problem: da li crne farbati u srebro ili obrnuto? :icon_question:

ResizeofDSC01131.jpg
ResizeofDSC01132.jpg

ResizeofDSC01134.jpg
 
Član
ma druze farbaj ih u sivo ...tako su i fabricke izgledale..a i ljepse izgledaju 156 puta...kad je crna..nekako je sva zatvorena...nije to ta felga...to je moje misljenje
 
Član
Ma mislim da bi to gosn. Wagenman mogao nesto i sareno uraditi :lol::smajli16:

jedan veliki pozz za tebe :cool::cool:;)
 
drago mi je da si rijesio pitanje celicnih felgi, steta je po zimi se vozat s onako dobrim alu felgama ;)

ofarbaj te crne felge u sivo :icon_smile: i ja sam mislio u crno svoje farbat i stavit obruce a sad kad vidio slike kod tebe ne kajem sto sam ih ofabao u sivo

samo radi :cool:
 
Član
Posle opsežne i neuspele potrage za polovnim dubikim branicima, puk'o živac i kupio sam nove. nije problem da se uštimuju ali pošto ionako moram da zamenim levo krilo pre farbanja auta tada će da padne i fino štelovanje. Nabacio sam mu i GTI spojler, a zadnji branik nisam danas stigao da zamenim i da sramota bude veća ni felne još nisam ofarbao.

ResizeofDSC01141.jpg
 
kad bude i zadnji branik na njemu bit ce dosta ljepse ;)

moze se golf vozit i na rasparenim felgama a da ne moze na felgama razlicite boje :icon_biggrin:

kad uradis uradis :icon_biggrin:

prednji branik lijepo pristaje
 
Član
Plata 300eura....mesecno se trosi 400 eura....na branike jos + 150 eura...a odakle ni sam ne znas :lol:

Samo napred :cool:...pravi si :smajli23:
 
Top