VW meet Split `10

VW meet Split `10

Član
Outrage je napisao(la):
cekaj ovaj sa bbsicama je noketov ako se ne varam :D

jest samo masku zamjenio kad je kreno, stavio obicnu tablicu i skinuo one kockice :icon_biggrin:
PS: Zavario zadnja vrata :lol:
 
Legend
heheh volio bih da jeste, ali nije
ovaj crni je od belje iz mostara .. po meni najkvalitetniji golf u drzavi, ako ne i sire.. fakat unikatan primjerak, g60 masina wob, edition ma svasta nesto ;)

dado i tvoj golf super izgleda, ne razlikuje se nista od ostalih, svaka cast ;), tibore i tvoja skoda takodje, perfekcija..

sta da kazem, momci hvala vam sto ste slikali ovo, i pokazali nama sto nismo u mogucnosti da odemo, kako to sve izgleda ;);)
 
.nOKe je napisao(la):
heheh volio bih da jeste, ali nije
ovaj crni je od belje iz mostara .. po meni najkvalitetniji golf u drzavi, ako ne i sire.. fakat unikatan primjerak, g60 masina wob, edition ma svasta nesto ;)

dado i tvoj golf super izgleda, ne razlikuje se nista od ostalih, svaka cast ;), tibore i tvoja skoda takodje, perfekcija..

sta da kazem, momci hvala vam sto ste slikali ovo, i pokazali nama sto nismo u mogucnosti da odemo, kako to sve izgleda ;);)

Hvala druze na lijepim riječima drago mi je da cjenis auto rad i trud s druge strane imam isto misljenje i za tebe lijep pozdravw
 
Član
:cool: Extra, a dobre i vase kocije :D ;)

Samo tibore stavi na skodilaka jos aero brisace naprijed, jesu skupi ali vrijede :icon_smile:
 
Član
pa i to cu nekad staviti, to su sitnice neke, imam sad bitnijih stvari odradit, pragove, zadnji branik, lakiranje, vRS siceve itd ;)
 
Član
Extra vam je bilo;) Žao mi što više nemam švabu:icon_sad:

A ova crna dvica g60 iz Mostara je najbolja što sam vidio;)

Nemaš šta dodati ili oduzeti,samo možeš reći vauuu
 
Top