VW Jetta mk2 1.6TD - Cynthia

VW Jetta mk2 1.6TD - Cynthia

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Idemo redom.

Stavljene i zadnje blatarice, koje su u biti prednje, jer sam zadnju uspio nać samo jednu, sve 4 VOTEX. Ako tko ima zadnju VOTEX ili 2 nek javi.

Duga svjetla su zatamnjena, kontam šta i kako i koju masku jer farovi imaju niži dosjed, sjedaju 1 cm ispod lajsne na maski, ali bude se riješilo da ostanu samo farovi s lećom.



Isto je napravljeno sa štopovima, ali samo jedan red;



Sad imam iza skoro pa Njemačku zastavu :)


Malo smo se zaletili do Karlovca, mislim da je Jetta bila najviši auto na cijelome meetu :)










I evo par svježih od jučer:










I malo neke naljepnice:







Namontirane ručice sa MFA i tempomatom, probat ću složit sat od benzinca gore ako bude išlo.

Čekaju se sitnice i tako to, vruće je...


Ako imate koju riječ, izvolite;
 
Član
svaka cast na projektu predobro je sve ispalo, osim sto mi ova maska sa duiplim farovima nikako ne lezi puno je bolja bila prosla
 
Legend
gledao sam auto u Karlovcu i vidi se trud oko sitnica,bas je utegnuta
dijelim misljenje sa ostalima u vezi maske,iako je nesto drukcije ... ljepse je puno bilo kao prije ;)
 
Član
Hvala dečki cijenim svačije mišljenje. Baš sam danas dovukao masku doma koju ću rezat, da ostanu samo farovi s lećom.

Auto izgleda jako čudno na slikama, meni je uživo puno bolje. Jetta maska, farovi i vezni lim su spremljni doma pa ako mi dopizdi lako ćemo vratit Jetta front.

Ako uleti neki posao kroz ljeto preko student servisa, prije zime bi trebala pasti do visine blatarica.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top