VW GOLF VII GTI..

VW GOLF VII GTI..

Član
I evo malo se poigrao reko da uradim gti golfa zadnje serije brzinski je i nisu svi detalji tu mozda drugu sliku bolje uradim...:icon_smile:
scaled.php

scaled.php

scaled.php
 
Član
pa nije zavrsena slika nisam uradio dvoja vrata prednji branik jos sam nesto htio iznivljat all ne mogu sad..krce mi crijeva odo jest...:lol:
 
Član
hejj idi peri sjedista il nek pokisnu danas je padala kisa u ZV pa ih samo dobro istrljaj...haj baci koju sliku kad ocistis svee u garazu...;)
 
Član
Dobre su sve tri,iako mi se vise svidjaju prve dvije cunirane slike, zadnja je meni prekstremna i neozbiljna za Golfa iako je i on jako fin.
 
Prve dvije takođe,extra si odradio ovo ,i sijene si dobro uklopio (ako si ih uopšte ti uklapao a ne da su bile na braniku :D).. A ova 3. mi nekako izgleda robusan i ko neki džip..moje neko mišljenje :D
 
Član
prve dvije odnosno prvu sam duze radio od ove trece i naravno ima greskica i sjene nisu bas ni na njoj uredu dok trecu sam htio postaviti na neku pozadinu i to urediti jos i naravno spustanje jer i meni izgleda ko dachia logan...:icon_smile:

eto i zadnji dio da bude u potpunosti..njega sam izgleda najpreciznije uradio...:icon_smile:
scaled.php
 
Top