VW Golf VI

VW Golf VI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ove slike su uglavnom ni priblizno onim sto sam gledo u nipexu kod ace... on tvrdi da bi do kraja 2008-e trebala se pojavit sestica... ukoliko za moj auto daju onoliko koliko rekose da hoce uzima se golf :)
 
Član
nadam se da će ovj golf VI izgledat ipak nešto bolje nego petica, nije ni petica loša, onaj kit za GTI i r32 fino izgleda, još se malo i sredi.. al ipak mi nije taj dizajn nešto, valjda je takav zbog performansi, gledao sam malo top gear testove, uglavnom ovaj sad edition 30 dobiva sve konkurente, i kažu da je dijelom zbog dizajna (oversteer itd..) jebiga, nisam imao prilike probat pa se moram oslanjat na top gear testove :)
 
sto se tice golfa mozete vi pricat sta ocete kad kazem vi mislim na ove fiat ford itd drivere....djabe vam to kad u realnosti je golf zwer
a sto se tice ovoga dal vam se svidja il ne o ukusima se ne raspravlja tako da necu ni ja mogu samo rec da mi je 5. prelijep auto kako obicni kako gti, r32 ed 30 a ovaj w12 je drama prelijep je auto ako ovom mozete manu naci onda....stvarno zaista uistinu:D
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
sto se tice golfa mozete vi pricat sta ocete kad kazem vi mislim na ove fiat ford itd drivere....djabe vam to kad u realnosti je golf zwer
a sto se tice ovoga dal vam se svidja il ne o ukusima se ne raspravlja tako da necu ni ja mogu samo rec da mi je 5. prelijep auto kako obicni kako gti, r32 ed 30 a ovaj w12 je drama prelijep je auto ako ovom mozete manu naci onda....stvarno zaista uistinu:D

Mani se matere ti vise tih prepucavanja VW, Fiat, Ford, BMW, Geely ovaj onaj, imali smo takvih diskusija kilometar, svaki cigo svog konja hvali i gotovo :)
 
Član
isto petica plus sa drugim karambolkama,bezze,nikad da urade neki pomak,
trenutno najljepsa petica meni je edition 30 i pirelli edition a ovo nije nesto
mogli su i bolje,a vidicemo kad izadje
 
Član
ajd nek netko stavi sliku ovdje edition 30, zato jer u zg porsche leasing(prodaja porsche,vw,seat) ima izložena jedna petica vani, po meni naj naj ljepša od svih koje sam ikad vidio. Tak da ak netko zna o kojoj mislim... ili nek netko stavi ed30 zato jer po slikama koje sam ja na netu našao to nije to
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top