VW Golf VI - Rendane fotke

VW Golf VI - Rendane fotke

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
djulba je napisao(la):
toliko kompleksa i mržnje prema nekom modelu nema nigdje,ali djabe opet je u vrhu po nekim stvarima...sviđao vam se ili ne njihov dizajn traje...i zato je uvijek u vrhu,kako makon predstavljanja tako i nakon 5-6 godina

Nicija nije gorila do zore :icon_twisted:
 
Član
a ovo Hasko spijun, to bi ja reko da je cetvorka, sa promijenjenim farovima, maskom, stopovima, da malo lici na peticu...nije to novi model garant...
 
Član
Ma nije sto je ruzan nego sto je ured identican prosloj seriji,nema smisla a cijena ce bit sigurno jos podignuta-SRAMOTA.
 
nije ono sipjun slika novog golfa vec je jeftinija brazilska verzija petice. u biti je cetvorka sa imnjenjanim djelovima karoserije...
 
Član
bas me interesuje da li ima neki autic koji vi ne bi pljunuli a sto se tice vw - golfa ,pasata to ce jos mnogo godina biti no1 za nas... i jos nesto sto mogu primjetit od prosle godine samo ford mazda itd su auti a vw je sranje .... bas me interesuje sta bi pricao da radis u inter autu il u nipexu ...nemoj prelaziti kod grabovickica mislim da ces pricat da je dacia bolja od golfa 6 ...a sto se tice ovog gore cija ce da gori ... mislim da ce vw-ova jos dugo da gori htjeli vi ili ne ...

konkretno daky baba si obicna i nemas pojma sta pricas ....steta sto nemas platu za pljuvanje mislim da bi imao 5000e mjesecno...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top