VW Golf Slike felgica 9jx16 :)

VW Golf Slike felgica 9jx16 :)

Član
RE: VolksWagen Golf 19E :)

Fino fino :D samo mi se ne svidja ovaj karbon unutra, nie nikako u fazonu sa ostatkom auta ;)
 
Član
RE: VW Golf a2, karambolke, diskovi, karbon :)

a jes fino legla rucica ;)
samo bi mu valjalo jedno fino pranje ono da valja ;)
 
RE: VolksWagen Golf 19E :)

.nOKe je napisao(la):
Oggy je napisao(la):
Sire felge ti moramo naci obavezno (prosirimo celicare) i jos ga u pod zakucat...enterijer sredi po ps..motorni prostor isto.. ;)

ili imas varijantu da kupis poliestera i zajebes old school, napravis brdo neskladnih spojlera i lakiras u dvije boje, recimo narandzastu i ljubicastu, petokrake stavis a i njih isto lakiras u neku trecu boju, unutra svega nabacaj, samo ostavi mjesta da sjedes....ako vec mislis na stajling, ha ya :D

zaboravio si neonke i plave pozicije na prskalicama i u farovima :D

:lol: :lol: i sjajne prostirke za nogeeee :lol:

;) cvaja
 
Član
RE: VW Golf a2, karambolke, diskovi, karbon :)

unikatan si fkt, ne moze te niko promasit na cesti:cool::cool::cool:
bit ce dobro kad zavrsis ovo sa diskovima:cool::cool:
 
Član
RE: VW Golf a2, karambolke, diskovi, karbon :)

parararam param :)



sve leglo, imam malo problema jos sa ovim, ali nadam se da cu ovih dana sve rijesiti :)
uglavnom bolje koci ;) rucna je sad izmisljena :D
jos imam naprijed staviti ventilirajuce i odgovarajuce plocice, i sto se tice kocnica, nema vise nista :)

felge cu uskoro mjenjati, imam neku ponudu za borbet A, pa ne znam, inace trazim neke malo otvorenije felge...
 
Legend
RE: VW Golf a2, karambolke, diskovi, karbon :)

ooo ganz neu ! :D

super super druze , sad si rahat sto se tice kocnice na mk2 ;)
 
Član
RE: VW Golf a2, karambolke, diskovi, karbon :)

dobro si to odradio, sad ti bas trebaju otvorenije fele, ofarbat ova klijesta i nek se vide kroz felgu:cool::cool:
 
Član
RE: VW Golf a2, karambolke, diskovi, karbon :)

Beton brate! Sry na nejavljanju kasnije sam vidio poruku na bolovanju sam bi! Golfacija mama jos da nadjem žmige za americko trziste rodio bi se! :D pozzz
 
Član
RE: VW Golf a2, karambolke, diskovi, karbon :)

hvala vam :) a ima jos dosta update-a, ali mi se ne stavlja na forum :) ne znam zasto :D
cnic ja cu se javit opet kad budem, da nije do mene :D
 
Član
RE: VW Golf a2, karambolke, diskovi, karbon :)

lhasa_green_beast je napisao(la):

bile su nekad :icon_smile:

31032011902.jpg
 
Legend
RE: VW Golf a2, karambolke, diskovi, karbon :)

ma ebo bbs vise.. (kontas sto ti govorim), ganjaj nesto odlschoolerski, ja bih ganjao neke otvorene 8 i 9x14 pa ti vidi :))

dobar potez sa ovim diskovima nazad, nadam se da neces imat problema sa klijestima..
 
Top