VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf III enesss...(31.JUL.2009 Nove FelgicE namontirane.....)

golf je cista kultura za 10 ;) nista nije pretjerano ali samo brate place da se malo spusti.......... ovako mi ko mali buggy :icon_smile:

sretno u daljnim radovima pozzz
 
BHT Ovisnik
RE: Golf III enesss...(31.JUL.2009 Nove FelgicE namontirane.....)

extra,nego za razliku od starih felgi i guma veceg profila jesi li izgubio nogo na udobnosti
 
Legend
RE: Golf III enesss...(31.JUL.2009 Nove FelgicE namontirane.....)

uhuuuu, felga bez falca je ko zena bez sisa, to tvrdim :D:D

ove izgledaju, po meni.. bas dobro, posto ja imam onaj poremecaj, da svako auto treba bit spusteno nenormalno, i tebi bi rekao da ga spustis jos malo, i onda bi ove felge tek dosle do izrazaja (zbog malog eta i sirine)

no kako god, kao sto gore neko rece, najbolje felge sto si imao do sada sigurno ;);)
 
Legend
RE: Golf III enesss...(31.JUL.2009 Nove FelgicE namontirane.....)

hvala decki , @ amma : nizak je on itekako .....cini ti se,kad bi ga spustio jos , prvo bi mi grebalo gume , drugo...nebi mimo asfalta mogao ici da ne zapinjem , a sto se tice udobnosti,tvrd je , al se drzi ko' karting :D

a druze sto se auspuha tice...ne,meni je bas perfect
 
RE: Golf III enesss...(31.JUL.2009 Nove FelgicE namontirane.....)

golf je extra jedan od najljepsih u BiH po meni, samo steta sto je obicni dizel,da je bar GTD :cool::cool:
 
Član
RE: Golf III enesss...(31.JUL.2009 Nove FelgicE namontirane.....)

kao sto rekose najljepse felge do sad. golf vristi:cool:
 
Član
RE: Golf III enesss...(31.JUL.2009 Nove FelgicE namontirane.....)

sjele ko cigi 50km brate cudo ima mi buraz iste na bmw-u kocki jelenov rog drama felga svaka cast!
 
Super Moderator
RE: Golf III enesss...(31.JUL.2009 Nove FelgicE namontirane.....)

extra druze
ubjedljivo najljepsa trica na forumu :icon_smile:
 
RE: Golf III enesss...(31.JUL.2009 Nove FelgicE namontirane.....)

felge super sjele druze;) ima rubaaa:icon_smile:
mislim da smo se mimoisli na ostrozcu neki dan:icon_question:
 
Član
RE: Golf III enesss...(14.08.2009 update...)

Extra ispalo Enese, dobro je kad imas volje i vremena da ovo sam odradis, a i ne primjeti se razlika izmedu one kupljene, samo nastavi ;)
 
Legend
RE: Golf III enesss...(14.08.2009 update...)

SamiRX-8 je napisao(la):
Extra ispalo Enese, dobro je kad imas volje i vremena da ovo sam odradis, a i ne primjeti se razlika izmedu one kupljene, samo nastavi ;)

hvala drug,nije to neki posao....

a razlike ima....one sto kazes gotove....su sa 2 resetkice (bar ja nisam nasao nigdje do sad sa 3....mozda i ima),a posto ganjam da mi je na auto sto vise sve Stock ili priblizno,nekako mi ova varianta ljepse izgleda + sto je draze kad neku sitnicu sam uradis...
 
Član
RE: Golf III enesss...(14.08.2009 update...)

woow sve bolji i boji....samo tako nastavi :D ako imas jos sta raditi....heh onaj spustanje jos ..zzz
 
RE: Golf III enesss...(14.08.2009 update...)

;) Svaka cast, meni licno najljepsa trojka (a jos bijela, draga mi boja, sto li :lol: )...Vjerujem da ce svakim danom biti sve ljepsi i ljepsi, pokazao si da mozes to!
 
Top