VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf MKIII by enesss....... GOTOVI sklopljeni farovi VW vento...(22.11.2010)

svaka cast, odlicno ce ovo na kraju izgledat :cool: ;) a vidi ga jest fin, na ovoj slici, cist, sjaji se, meni bi bilo zao da ga vozam zimi po kisi/snijegu, jos iza nekog kamiona...
 
RE: Golf MKIII by enesss....... GOTOVI sklopljeni farovi VW vento...(22.11.2010)

imal slika sa upaljenim svjetlima ili je ovo samo ono probno bez sociva da vidis kako izgleda,kao kosto sam bezbroj puta reko da je golf perverzija iza tog stojim,samo bi mu ja retrovizore jos sikno u bijelo ili mozda cak stavio od mk4 isto u bijelo mislim da bi jos agresivnije izgledo golfers
 

187

Član
RE: Golf MKIII by enesss....... GOTOVI sklopljeni farovi VW vento...(22.11.2010)

Frenkie-3B je napisao(la):
imal slika sa upaljenim svjetlima ili je ovo samo ono probno bez sociva da vidis kako izgleda,kao kosto sam bezbroj puta reko da je golf perverzija iza tog stojim,samo bi mu ja retrovizore jos sikno u bijelo ili mozda cak stavio od mk4 isto u bijelo mislim da bi jos agresivnije izgledo golfers

nema sa upaljenim.. ne smijem vise nista da diram da se enes ne naljuti hoce da nas iznenadi..hehe.. ja nisam mogo izdrzat da vidim kako ce izgledat i nesta beze ono sto se kaze "s nogu" napravio i svidja mi se kako ce ispasti
 

187

Član
RE: Golf MKIII by enesss....... GOTOVI sklopljeni farovi VW vento...(22.11.2010)

nema na cemu :cool:

svidja nam se svima kako ce to izgledati.. sretno kralju.. jedva cekam da zavrsis... ;)
 
RE: Golf MKIII by enesss....... GOTOVI sklopljeni farovi VW vento...(22.11.2010)

BHA,BHA,BAH.....HMNLJAMLJ...BHA,BHA,BHA...ovako sam nesto promumljao kad sam vidio onu PS slikicu gotovog proizvoda....jooooj kad ces vec jednom namotavati to na golfonju
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... GOTOVI sklopljeni farovi VW vento...(22.11.2010)

jedva cekam da vidim sociva u ovim farovima,poznavajuci tvoj dosadasnji rad znam da ce da gori,,samo naprijed enese;);)
 
RE: Golf MKIII by enesss....... GOTOVI sklopljeni farovi VW vento...(22.11.2010)

Svaka cast enese imas stila i znas sta valja za mene je ovo golf vrhunac ;) mislim da za dugo boljeg MK3 necu nigdje vidjeti ;)

Znas sta samo mogu rec kratko al jasno: sto ovakav nje dolazio tvornicki :icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf MKIII by enesss....... GOTOVI sklopljeni farovi VW vento...(22.11.2010)

GolFanatiCars je napisao(la):
Svaka cast enese imas stila i znas sta valja za mene je ovo golf vrhunac ;) mislim da za dugo boljeg MK3 necu nigdje vidjeti ;)

Znas sta samo mogu rec kratko al jasno: sto ovakav nje dolazio tvornicki :icon_biggrin:

ne bi bilo zanimljivo,sta bi enes onda radio:icon_rolleyes:
 
RE: Golf MKIII by enesss....... GOTOVI sklopljeni farovi VW vento...(22.11.2010)

ArminM je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
Svaka cast enese imas stila i znas sta valja za mene je ovo golf vrhunac ;) mislim da za dugo boljeg MK3 necu nigdje vidjeti ;)

Znas sta samo mogu rec kratko al jasno: sto ovakav nje dolazio tvornicki :icon_biggrin:

ne bi bilo zanimljivo,sta bi enes onda radio:icon_rolleyes:

znas zasto sam ovo drugo rekao :icon_biggrin: nebi ja plakao zato sto bi imao isto kao i enes :icon_biggrin:

Zato ovako BIG RESPECT:icon_smile:
 
Legend
RE: Golf MKIII by enesss....... GOTOVI sklopljeni farovi VW vento...(22.11.2010)

hvala puno Svima ..... a dok se ovo uradi,onda je musko šparanje preko zime....jer na proljece tek krecu radovi i onda ce vec biti neki "posao" ;) nadam se da posiljka iz gradiske nece puno kasniti
 
Top