VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf III enesss...(1.Mart "gotovo...." )

cek jel ovo mora neka specijalna krpa ili sta vec,ili ima da se kupi gotovo ovo za brusilicu
 
Član
RE: Golf III enesss...(1.Mart "gotovo...." )

stvarno su felge za 10 ispale, a i zmigavci su exstra sjeli ;);)
 
Legend
RE: Golf III enesss...(1.Mart "gotovo...." )

sreckoas je napisao(la):
cek jel ovo mora neka specijalna krpa ili sta vec,ili ima da se kupi gotovo ovo za brusilicu

da druze,imas za kupiti filc meksi / grublji za brusilice , ako ne mozes naci mozes sebi sam napraviti , cini mi se da je nOKe pravio


hvala decki ;)
 
RE: Golf III enesss...(18 mart)

sve je za 10,samo mi se ne svidja ova crna lajsna ispod farova,meni ljepse kad je bijela :D
 
Legend
RE: Golf III enesss...(18 mart)

tvrdoglavi je napisao(la):
sve je za 10,samo mi se ne svidja ova crna lajsna ispod farova,meni ljepse kad je bijela :D

bice tu malo kemijanja , prednji blatobran ima kvrcki od pjeska, zadnji branik ..... lakiracu to dok stignem , pa mozda probam i to da vidimo , meni se svidja i ova , a i ta varijanta pa sad ...
 
RE: Golf III enesss...(18 mart)

evo drug,a na tebi je da procjenis ;)

enesgolf_a26a6.gif
 
Član
RE: Golf III enesss...(18 mart)

meni je sa bijelom kulturnije, bolje se ističu ovi prehebeni farovi:cool::cool::cool:;):icon_smile:
 
RE: Golf III enesss...(18 mart)

svaka čast stari što se tiče golfa...imaš li gdje dimenzije kutija za ona dva woofera Pioneer što si imao...iimam ja iste al nisu mi kutije jednake...pa trebam da pravim...i kako pletu sa bas reflexima, je li bolje nego kada su skroz zatvorene...može i u litrima ako znaš koliko treba za svaki od njih...
 
Član
RE: Golf III enesss...(18 mart)

Sta da ti kazem Enese :) kad su dosle posljednje felge rekao sam wao i samo cekao zadnju stranu da napisem kako treba ici auto jos dole...no onda sam na 35 stranici hvatio da sam zakasnio :D sad auto izgled perfektno...samo nemoj mjenjati felge ove su mu tako lijepo legele,bolje neces naci :D sretno i cuvaj golfa !
 
Legend
RE: Golf III enesss...(18 mart)

hvala puno decki ...

ooo tvrdoglavi , hvala na trudu , fino si to uradio i ne izgleda lose ..... ovo bi lako moglo da sjedne , bar malo promjene,ako i ne bude po cejfu lako mi je prespricati ;)

seat toledo ..... hmm ne znam druze mozda imam negdje na hdd-u mjere iz bassbox-a , ali ako me sjecanje dobro sluzi , mislim da za br kutije ide oko 45 - 55L , kompresija manje , u mene je u br-u super radilo na nekih 250 rms-a sasvim solidno , javi se igy-u , on je sa istim wooferima i na takmicenje isao a i vise kutija pravio

outrage : hehe , hvala drug , jos malo ce on u pod , dok se ceste malo od pijeska ociste
 
Član
RE: Golf III enesss...(18 mart)

spustaj vise vrag te nosio, ne mogu docekat da ga vidim zakucanaaaaa :icon_mad::icon_mad::icon_mad:


:cool:
 
Član
RE: Golf III enesss...(18 mart)

mnogo opasnije izgleda sa crnim limom/ovaj dio ispod farova..ja ne bi nista dirao;)
 
Top