VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

RE: Golf III enesss...(31.MAY.2009)

auto je sada je sto nego milion puta ljepše kad si stavio ovu masku tj kad si izbacio onaj bad look i onu masku ovo je extra svaka čast sada je pravi njemac
 
Legend
RE: Golf III enesss...(31.MAY.2009)

hvala klapa

dadao....na to sam i ciljao , sve je u skladu sa svabom bilo ,al kako sam redom radio ono mi se naprijed nije uklapalo nikako .....iako mi je bilo zao prodao sam....
samo jos neke 15 ke šire....i to je to,puno sam setova felgi izmijenjao,hocu da jos to uradim i taj dio je gotov
 
RE: Golf III enesss...(31.MAY.2009)

Sta reci???super sve,samo sire fele kakve izbaci ih van...i dobar ce bitiii,mislim jos bolje...
A za muziku nemam rjeci,odavno me nije tako muzika protresla kao ta tvoja..

pozzz drugg;)
 
Super Moderator
RE: Golf III enesss...(31.MAY.2009)

najljepsa trica ;)
a ove felge joj bas dobro stoje... ne moras zuriti i uzimati druge ovako je lijepo skroz ;)
 
Član
RE: Golf III enesss...(31.MAY.2009)

Super prijatelju,to je to..Samo falcare kao što si i sam rekao i nema dalje!
 

IGY

Član
RE: Golf III enesss...(31.MAY.2009)

felge su ove dobre, nekako mi ljepse od onih 16-ki
a kud ranije ne rece za 15-ku, ja uze 12-ku R prije par dana :(
 
Član
RE: Golf III enesss...(31.MAY.2009)

sta da ti kazem ..
kao i uvijek :)
ljepse trice u zivotu nisam vidio premocna predobra savrsena
Sve cestitke i p0z od menee :D
 
Legend
RE: Golf III enesss...(31.MAY.2009)

hvala na lijepim komentarima....od 14" do 17" sam izmijenjao felgica....i kad sam vidis kako je sta je...na tricu preko 15-ke nije bas za svakodnevno koristenje i da mozes ici kud pozelis....nesto tipa borbet BS /borbet T 15x8 do 9 mi je krajnji cilj....

igy ...joj igy,znas i sam svu proceduru i sta je bilo svasta....al javi se ako budes bio zainteresiran
 
Član
RE: Golf III enesss...(31.MAY.2009)

Stvarno extra golfic jedan od boljih golfova sto sam vidio..Sve u svemu savrsenstvo pravo svaka cast..

Unutrasnjost je mocna pravo vidi se da odzavas fino auto i da si ulozio mnogo truda i para..Odlicno je sto si se odlucio da skines onu predhodnu masku...

Ja bi jos uradio dvije stvari... Stavi masku bez znaka i nabavi spojler gti-ov iznad zadnje sajbe i to bi bilo to...Samo naprijed
 
Top