VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE 15.DEC.08) Tapeciraanjee

trizex je napisao(la):
Joj noke bolest, jel ovo od corrada interijer ili bas g3? Prejak je

@eness samo naprijed brale, s kojim bi ja ceifom odavno bez kozu ubacio, vec kako stalno prevlacim nesto u autu ne bi ni na sta licilo za 10 dana :(

koliko ja vidim, ovo je interior od g2 sa tablom i centralnom konzolom od g3 :)

enesss je napisao(la):
hvalaa...

ee noke na ovo pucam,,,....samo sto je ovo THE prava kožaa :icon_cry:

ma ja, to je to :)

ako se kvalitetno uradi moze to i sa eko dobro izgledati :))

a tabla mislim da je farbana hehe
 
RE: Golf III enesss...(UPDATE 19.DEC.08) drugi dioo

extra samo je malo zafrkano radi održavanja svijetlo pa se prlja ali uz malo pažnje i održavanja bit će to ko novo uvjek
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE 19.DEC.08) drugi dioo

auuu dobro je pravo...extra... samo naprijed......
 
RE: Golf III enesss...(UPDATE 19.DEC.08) drugi dioo

siguran sam da ce interijer biti za 10, s obzirom da ides na kvalitet, sto mi se svidja, postovanje za to;)
 
Početnik
RE: Golf III enesss...(UPDATE 19.DEC.08) drugi dioo

extra izgleda,svaka cast...i ja cu isto uraditi na roccu,tapacirunzi se rade vec..pozz[/align]
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE 19.DEC.08) drugi dioo

hvala jos jednom decki,ama ne mogu docekati da ove plastikice budu gotove (kazem plastikice a ima ih million :D )

oggy , mogao si mi mail poslati svoj na pm ili ovdje ,da ti posaljem koju sliku od rocca jednog ,....prijatelj ga je kompletno restaurirao CLEAN ...
 
Početnik
RE: Golf III enesss...(UPDATE 19.DEC.08) drugi dioo

enesss je napisao(la):
hvala jos jednom decki,ama ne mogu docekati da ove plastikice budu gotove (kazem plastikice a ima ih million :D )

oggy , mogao si mi mail poslati svoj na pm ili ovdje ,da ti posaljem koju sliku od rocca jednog ,....prijatelj ga je kompletno restaurirao CLEAN ...

mislim da imam ako je onaj iz cazina,srebrni s crnom haubom,crne fele...evo ga na desktopu ;) slicno cu i ja raditi,ako se mogne,bar da lici...
:icon_exclaim:
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE 19.DEC.08) drugi dioo

Kao uvjek sve dobro odradeno izgleda pravo dobro,jest malo presvjetlo treba dobro cuvat.........al sta ces zato je moc.............;)
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE 19.DEC.08) drugi dioo

ovaj momak radi sve kvalitetno, svaka čast, drago mi je pravo zbog tebe što ti ide sve kako zamisliš... samo naprijed kao i do sada, lagano, sa stilom i kvalitetno ;)
 
Top