VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

IGY

Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE 07.october.08)

auuu legao loncic
predobro je stao
ima li sta zvuka???
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE 02.october.08)

enesss je napisao(la):
black_devil je napisao(la):
eneesee enessee izgleda opasnoo..
cuje li se?? jel dobio na zvuku?

kao sto rekoh ranije...nije za ocekivat od dizla...al bruji bruji malo,prigusivac mu se skida,nisam jos probao,jedan dan cu ,...cisto da vidim eto...

evo pise sve :D :D
oh oh igy , morao si avatar promijenit :)
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE 07.october.08)

Jao drug, nemoj misliti da ti serem po ukusu i trudu, ali sudeci barem po ovim slikama ne lezi mi oku nikako...barem meni...ajd uslikaj jednu cisto zguza da vidimo kako se uklopilo na odnosu cijelog auta :)
 
N

nenad

RE: Golf III enesss...(UPDATE 07.october.08)

Uh bas mu je dobro sjeo lonac ;)
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE 07.october.08)

Iskreno nisam ljubitelj Golfa, heheh kako sam imao keca, ali ovo što si ti uradio sa svojom tricom je po meni super još samo da legnu fele :) :) :) ma čestitke ;)
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE 07.october.08)

hvala raja.....na slikama izgleda nekako ZGOLJAVO,uzivo je bas lijepo lijepo,hajd bar meni kzz hehe
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE 07.october.08)

Odlican golf, hocu i ja ovaj lonac sa ovim duginim bojama pregrijavanja,koliko te dosao lonac para?
 
Legend
RE: Golf III enesss...(UPDATE 07.october.08)

TDi Power je napisao(la):
Odlican golf, hocu i ja ovaj lonac sa ovim duginim bojama pregrijavanja,koliko te dosao lonac para?

hehe hvala druze,.....dodje 120KM + posta,obrati se "nenad"-u sa foruma,mozda ima jos
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE 07.october.08)

nije da i ja serem sad al stvarno daj jos slika na ovim izgleda ko da mu nije bas sjeo onako kako sam mislio da hoce...
 
Član
RE: Golf III enesss...(UPDATE 07.october.08)

dobar golf jedino taj lonac mu nije bas najbolje sjeo ali bitno je da je tebi dobar
pozz
 
Top