VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. fotke

Auspuh je prejak detalj, nemate vi pojma :D

Enese, kapa dole, nema potrebe ni komentirat ovo, nema greske stvarno ;)
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. fotke

erol_brcak je napisao(la):
Auspuh je prejak detalj, nemate vi pojma :D

Enese, kapa dole, nema potrebe ni komentirat ovo, nema greske stvarno ;)

i ja sam to dosad 10x rekao, fakat ne kontam sta je toliko lose:icon_question: meni izgleda prejako
 
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. fotke

Auspuh je u Bosozoku stilu, samo u mnoooogo manjoj mjeri :icon_biggrin: I like!
 
Legend
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. fotke

oj drugovi , hvala vam ;)

a auspuh , imao izduv s cijevi gore ....skinuo , imao s duplim cijevima nesto poput gti-a , skinuo i taj , imao ravni yap , i njega skinuo , ovo sam isao na old school fazon,samo malo deblje,....masivnije

i ja kad gledam na slikama,bez veze mi izgleda iskreno....nikako to uslikati kako okom vidim :lol: :lol: , nadam se da cete uzivo pogledati (sjecam se da je neko prosle god u gradišci gledao i spominjao da uzivo izgleda super),

meni sjeda za 10 ...... mozda bi volio da je cijev malko kraća . ali opet i tu nastaje problem , obavezno crni branik i spali lak , a na to sam alergican pa nista necu dirati ;)

evo upravo upasovane plastike pod prednje blatobrane , vise voda nema kud ....malo cu ga jos spustiti ;)
 
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. fotke

Aaaaaa legli cetvorkini retrovizori..Nisam nista htio komentarisati dok ne zavrsis..Odlican posao kao i uvijek..Navikao sam citati dobre stvari s tvoje strane..Zaista jedinstven primjerak MK III ;) Sada gustaj ;)
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. fotke

odlicno odradjeno, ima jos tu sitnica koje nedostaju, ali ono sto si planirao i pricao da hoces, je zadovoljeno koliko vidim i to je bitno....da si ti zadovoljan...meni je za 10ku :cool:
 
Legend
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. fotke

sa zada je sex, ma sav je takav :D
nego reci mi.. hoces stavljati krovni spojler ?
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. fotke

ooo svaka čast Enese al ću to detaljno u sarajevu da vidim.......sve je extra i posbeno mi se sviđaju retrovizori....pozzz:cool:
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. fotke

Ispalo je u skladu sa očekivanja, ubo si u sridu.. Sad samo uživaj :cool:

P.S. Ja sam ti u Gradišci rekao to za auspuh, i meni bio bezveze na slikama ali uživo je super
 
Član
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. fotke

mogu misliti kako ce tek meni auspuh dobro izgledati uzivo kad mi ovako dobro izgleda na slikama :cool:
 
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. fotke

pih trica opet ista :D:D:D:D
samo hauba vise nije crvena :lol::lol::lol:

sve u svemu, 10 ;);)
 
RE: VW Golf MKIII/vento front by Enes .. fotke

perfekcija;) sad me podsjecas na IGYja,slican fazon, farovi maska,crno,na bjelo...pretrasno izgleda:cool:
 
Top