VW Golf mk4

VW Golf mk4

Član
Golf 4 1.6 16V,77KW/105KS,2001 godina,u full-u,highline oprema.Auto je u ekstra stanju,presao 200000km.Auto je u stock-u,a radice se sledece:
-spustanje (vec nabavljene eibach opruge)
-folije na bocna stakla i na zadnju sajbu
-alu. felge Audi S3 17-ke,kombinacija crna mat sa crvenim rubom i distanceri
-V6/GTI lip

To bi bilo planirano,a do sad uradjeno,kocione sape u crvenoj boji,i stavljen je spojler na gepek.

Evo par slicica:











I jedna sa velikim bratom :)



Do kucanja ;)
 
dobar golf ;) planovi jos bolji :icon_biggrin:
svidja mi se sto je benzin, i jos je bolje sto je 16v :icon_smile:

1,6 8v trosi i gorivo i ulje za nepovjerovat
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
dobar golf ;) planovi jos bolji :icon_biggrin:
svidja mi se sto je benzin, i jos je bolje sto je 16v :icon_smile:

1,6 8v trosi i gorivo i ulje za nepovjerovat

ako mislis na onog 1.6 74kw onda si 2000% upravu:lol:
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
na njega i mislim ;) iz novije trice gt ima ih i u cetvorki

DA DA kod mene je taj motor u trici otvorene nije bezobrazan al grad je fuj i trosi ulje a suh motor neki dan kad sam mjeno ulje nasuo sam mu 15w/40 ko da manje trosi kazu:lol:
 
Član
mk3_16v je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
na njega i mislim ;) iz novije trice gt ima ih i u cetvorki

DA DA kod mene je taj motor u trici otvorene nije bezobrazan al grad je fuj i trosi ulje a suh motor neki dan kad sam mjeno ulje nasuo sam mu 15w/40 ko da manje trosi kazu:lol:

ne slazem se da trosi ulje,benzina hoce potrosit gradske voznje kao i svi benzinci sto trose a sto se tice otvorene ja sam bio zadovoljan sa svojim a sad:icon_exclaim:
 
Član
CUPRA SX je napisao(la):
mk3_16v je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
na njega i mislim ;) iz novije trice gt ima ih i u cetvorki

DA DA kod mene je taj motor u trici otvorene nije bezobrazan al grad je fuj i trosi ulje a suh motor neki dan kad sam mjeno ulje nasuo sam mu 15w/40 ko da manje trosi kazu:lol:

ne slazem se da trosi ulje,benzina hoce potrosit gradske voznje kao i svi benzinci sto trose a sto se tice otvorene ja sam bio zadovoljan sa svojim a sad:icon_exclaim:
kazem ti iz mog slucaja recimo na 12hiljdada predjenih je potrosio oko 3 kila sad bas nisam neki strucnjak oko tog ulja al mislim da nebi trebao toliko;)
 
Član
mk3_16v je napisao(la):
CUPRA SX je napisao(la):
mk3_16v je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
na njega i mislim ;) iz novije trice gt ima ih i u cetvorki

DA DA kod mene je taj motor u trici otvorene nije bezobrazan al grad je fuj i trosi ulje a suh motor neki dan kad sam mjeno ulje nasuo sam mu 15w/40 ko da manje trosi kazu:lol:

ne slazem se da trosi ulje,benzina hoce potrosit gradske voznje kao i svi benzinci sto trose a sto se tice otvorene ja sam bio zadovoljan sa svojim a sad:icon_exclaim:
kazem ti iz mog slucaja recimo na 12hiljdada predjenih je potrosio oko 3 kila sad bas nisam neki strucnjak oko tog ulja al mislim da nebi trebao toliko;)

onda netrebas ni mijenjati ulje, samo dosipas! :D
 
Član
lep golf, fabricki je vec na visokom nivou opreme, felge su idealne,
svidja mi se boja enterijera, sedista deluju bas udobno....

koliko spustaju te opruge koje si namenio autu?
 
Član
deez je napisao(la):
lep golf, fabricki je vec na visokom nivou opreme, felge su idealne,
svidja mi se boja enterijera, sedista deluju bas udobno....

koliko spustaju te opruge koje si namenio autu?

Druze stvarno ne znam tacno,kod druga su bile na 16-kama,50 profil gume i bilo je tacno prostora za list papira :)
 
Top