VW Golf mk4 Highline

VW Golf mk4 Highline

Član
Evo da se i ja parkiram, radi se u Golfu 1.6 SR 99 god, sa highline opremom, od opreme posjeduje full elektro paket, climatronic, naslon za ruku naprijed, nazad, profilisana sjedista, sivi enterijer kompletan, maglenke, komplet branici i lajsne u boji auta, originalne alu felne, bord, kozni trokraki volan, osam zvucnika, a da ne duzim vise sa pricom evo par slika...;)








 
Član
Super što nije dizel iako je prilično trom sa ovim motorom, ali nije strašno, da se voziti.:icon_biggrin:
 
Član
ae_djuka je napisao(la):
Evo da se i ja parkiram, radi se u Golfu 1.6 SR 99 god, sa highline opremom, od opreme posjeduje full elektro paket, climatronic, naslon za ruku naprijed, nazad, profilisana sjedista, sivi enterijer kompletan, maglenke, komplet branici i lajsne u boji auta, originalne alu felne, bord, kozni trokraki volan, osam zvucnika, a da ne duzim vise sa pricom evo par slika...;)









Dobarr autic :D hehe...oprema strasna :)
 
Član
kenann je napisao(la):
ae_djuka je napisao(la):
Evo da se i ja parkiram, radi se u Golfu 1.6 SR 99 god, sa highline opremom, od opreme posjeduje full elektro paket, climatronic, naslon za ruku naprijed, nazad, profilisana sjedista, sivi enterijer kompletan, maglenke, komplet branici i lajsne u boji auta, originalne alu felne, bord, kozni trokraki volan, osam zvucnika, a da ne duzim vise sa pricom evo par slika...;)









Dobarr autic :D hehe...oprema strasna :)
hvala!....:D Osnovne stvari :p....
 
Član
dobar je golfic, samo steta sto nema chrome lajsne na instrument tabli i oko mjenjaca, to bas lijepo izgleda;)
 
Član
Prelijep je druze,nek je sa srecom i puno kilometara presao ;)
Cesto vozam prijateljev 1.6 SR,fino ide za svoje konje...jest da je moj Tdi brzi,ali gotivim benzinca zbog zvuka,sto jest jest :icon_biggrin:
 
Član
Aladin46 je napisao(la):
Prelijep je druze,nek je sa srecom i puno kilometara presao ;)
Cesto vozam prijateljev 1.6 SR,fino ide za svoje konje...jest da je moj Tdi brzi,ali gotivim benzinca zbog zvuka,sto jest jest :icon_biggrin:

Hvala druze..:p. imam i TDI-a Boru isto kw.ali mi Golf bolje ide do 100<zbog toga mi je drzi...:D jest da je tdi posle 100 malo mocniji TDI..:D Vjerovatno je tvoj TDI sa vise kw?:cool:
 
Top