VW Golf mk4 1.8t update 83.str 19

VW Golf mk4 1.8t update 83.str 19

RE: Golf IV 1.8 GTI...nove felge i slike..

tnx na komentarima, moram čepove za felge danas ili sutra napraviti, a
karambolku ću ubrzo početi praviti ;)
čekam auto da mi majstor vrati, pa da šta radim
 
Član
RE: Golf IV 1.8 GTI...nove felge i slike..

dobara 4ka..jest da su meni stare fele bolje al sad kad bi jos gledao mozda bi se predomislio..dobar i unutra i vani;)
 
RE: Golf IV 1.8 GTI...nove felge i slike..

AnDel je napisao(la):
dobara 4ka..jest da su meni stare fele bolje al sad kad bi jos gledao mozda bi se predomislio..dobar i unutra i vani;)

vjeruj drug da su ove od starih felgi ljepše tri puta i da mu bolje leže,
slike su mi nekakve mutne ispale, biće bolje;)

GreenDevil je napisao(la):
fin Golf, samo place za bonsekom :lol::lol::lol::lol::lol:

imao sam i gewinde i opruge i amortizere za njega, ali pošto mi je prilaz kući loš, a i ostali putevi takvi , kakvi su stvarno nema kud niže, i ovako zna zapet
pogotovo auspuh, tako da spuštanje ne dolazi u obzir, a ovako je ljepota, udobnost, ležanje, na nivou:cool:
 
Član
RE: Golf IV 1.8 GTI...nove felge i slike..

Mocan stroj evo pregledo sam temu od pocetka svaka cast i sretno u nastavku radova ....:cool:;)

Trebo si sa njim doci u kladanj da vidim uzivo stroj,al opet lakse je tablu onu vuci u dvici :icon_smile:
 
RE: Golf IV 1.8 GTI...nove felge i slike..

adi187 je napisao(la):
Mocan stroj evo pregledo sam temu od pocetka svaka cast i sretno u nastavku radova ....:cool:;)

Trebo si sa njim doci u kladanj da vidim uzivo stroj,al opet lakse je tablu onu vuci u dvici :icon_smile:

hvala drug, možda bi i došao nego kao što sam već napisao trenutno je na
popravci pa nigdje ne mrda:icon_cry:, a napatih se uz brdo sa dvojkom, već u povratku je bolje bilo, više se niz brdo išlo:lol::lol: pozz
 
RE: Golf IV 1.8 GTI...nove felge i slike..

auto se konacno vratilo sa servisa, naime problem je bio u zubcaniku prve brzine, spojnickoj i sl. ugl sad je sve regularno, novi set lamele je ugradjen, korpa, zamajac sve sto ide, auto je puno drugacije u voznji nema vise grebanja i ruznog zvuka koji je bio izrazen u 1 brzini
 
Legend
RE: Golf IV 1.8 GTI...nove felge i slike..

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
uradiću sad karambolku nanovo, tri velika usisa i mrežica, na fazon r32,
trenutno nemam vremena, pa čim ugrabim priliku bacam se na karambolku, pozz

e to se trazi , taj prednji look mi je najjaci za mk4

btw felge su super ispale , i dobro mu stoje , finije nego prosle vidi se ;)

a sto se servisa tice ,samo odrzavaj kako treba i na vrijeme i miran si uvijek sa vw-om
 
RE: Golf IV 1.8 GTI...nove felge i slike..

hvala na podrsci, jbg nikad ne ynas sta si kupio, prvo bila lamela od tdi/a sa oprugama, sad ovo sa mjenjacem,
ali eto trudim se da ga utegnem, pa onda sredjivanje, a enese ja cu svojim rukama prepraviti karambolku, napraviti nesto slicno r32 , cim se malo oporavim od krize. a da sam peh to nema sumnje neki dan kaznu mi 100 km napisu, pa mi telefon upadne u vodu i sj*e se, sad i ovaj mjenjac me ogulio, uhh:icon_mad:
 
RE: Golf IV 1.8 GTI...nove felge i slike..

nebi ja drug u mat crno, previse bi ga zatvorile, jedino da su
kakve falcare pa falc ispolirati a ovo u boju auta, to bi vec bilo zahebano
 
Član
RE: Golf IV 1.8 GTI...nove felge i slike..

Dobre felge,bolje nego prve.

A šta ćeš,što više stvari imaš više se kvare.

Najbolje sve ostavit i ići čuvat ovce na Čabulju;)

Sretno s autom
 
RE: Golf IV 1.8 GTI...nove felge i slike..

ZELA GTI je napisao(la):
Dobre felge,bolje nego prve.

A šta ćeš,što više stvari imaš više se kvare.

Najbolje sve ostavit i ići čuvat ovce na Čabulju;)

Sretno s autom

danas mi je doslo sve da zapalim, jbg desava se, nadam se da ce sad biti sve u redu;)
 
Top