VW Golf mk4 1.8t update 83.str 19

VW Golf mk4 1.8t update 83.str 19

Super Moderator
RE: .GOLF4 1.8GTI UPDATE 5 str. BADLOOK, KARAMBOLKA

golf nije los nikako samo puno si ga platio brate sto jest jest ako cemo iskreno
za te pare koliko si dao za njega mogo si malo ostecenog R32 kupit i da mu popravak platis jedno 1000-2000 KM i miran si nista ne radis ;)
ali sta je tu je auto je dobro 1.8T i vise nego dobra masina samo ga potrosnja zeza ali ko jos to gleda :cool:
zamjerke idu na papucice i rucicu mjenjaca sto se tice enterijera
a sto se tice exterijera onda skidaj stopke i pragove i nadji neko drugo rjesenje
sa srecom drug ;)
 
Član
RE: .GOLF4 1.8GTI UPDATE 5 str. BADLOOK, KARAMBOLKA

Druze auto ti je super...Vidjam te u Lukavici kod srednje skole svaki dan..... :cool:
 
RE: .GOLF4 1.8GTI UPDATE 5 str. BADLOOK, KARAMBOLKA

lov2xlr8 je napisao(la):
fino si ovo sredio,hoces li moci otvarati haubu na onaj pipak sto iskace

hoću, bez ikakvih problema, samo ću masku morati prepravljati
zato što gornji dio neda haubi da se zatvori, da je obična maska sa rebrima ne bi imao problema.

mirzaa3 je napisao(la):
Super ispalo..fino to radis...;)

hvala, trudim se maksimalno da to bude bez greške
urađeno :cool:

nikola95 je napisao(la):
nisam mislio bukvalno svaki dan..... :icon_smile:

znam, nego ti kažem da stalno mijenjam auta tako da ni ja ne znam šta vozim :lol::lol::lol:

allroad je napisao(la):
golf nije los nikako samo puno si ga platio brate sto jest jest ako cemo iskreno
za te pare koliko si dao za njega mogo si malo ostecenog R32 kupit i da mu popravak platis jedno 1000-2000 KM i miran si nista ne radis ;)
ali sta je tu je auto je dobro 1.8T i vise nego dobra masina samo ga potrosnja zeza ali ko jos to gleda :cool:
zamjerke idu na papucice i rucicu mjenjaca sto se tice enterijera
a sto se tice exterijera onda skidaj stopke i pragove i nadji neko drugo rjesenje
sa srecom drug ;)

ali taj r32 bi i dalje bio fabrički, ja se ne kajem zbog kupovine
ove četvorke ni najmanje.
ne znam je li tebi puno za auto koje ima 200 konja da troši loko 10.5 do 12 l na 100 km, a na otvorenom oko 8 litara ,ali meni nije.
golf dvojka gti više troši od njega a slabije ide.
papučica i ručica će se zamjeniti kao i štopke, a pragove ne bi mijenjao
nema šanse zato što još nisam vidio ljepše pragove za četvorku.
 
Legend
RE: .GOLF4 1.8GTI UPDATE 5 str.

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
hvala puno druže, ma gti-a sam uzeo i zbog performansi a i bogate
fabričke opreme, a ovaj je bio i poprilično nabudžen tako da mi je
nakon dosta pregledanih četvorki jedino ova zapela za oko, tako da sam je i kupio ;)
evo i jedna slika kako je far ispao, hvala ligi na pomoći:cool:

Nista drug... i drugi put... ;)
 
Super Moderator
RE: .GOLF4 1.8GTI UPDATE 5 str. BADLOOK, KARAMBOLKA

pa druze R32 je ljepsi fabricki nego bilo koji drugi golf i ne znam kako da ga uradis R32 bolje izgleda :D
pa uredu eto 12 litara nije puno al kad skontas da je prosjecna potrosnja X5 3.0i 12.5 litara (a moze stek mislit koliko trosi BMW 3 sa tim motorom... nista) i nije malo
no nije to ni bitno ja sam dao par zamjerki i prijedloga i jos nesto sto sam zaboravio reci je maska
maska mi nikako nije fina puno je ljepsa obicna bez znaka
ali to je moje misljenje
nek je sa srecom druze ;)
 
RE: .GOLF4 1.8GTI UPDATE 5 str. BADLOOK, KARAMBOLKA

allroad je napisao(la):
pa druze R32 je ljepsi fabricki nego bilo koji drugi golf i ne znam kako da ga uradis R32 bolje izgleda :D
pa uredu eto 12 litara nije puno al kad skontas da je prosjecna potrosnja X5 3.0i 12.5 litara (a moze stek mislit koliko trosi BMW 3 sa tim motorom... nista) i nije malo
no nije to ni bitno ja sam dao par zamjerki i prijedloga i jos nesto sto sam zaboravio reci je maska
maska mi nikako nije fina puno je ljepsa obicna bez znaka
ali to je moje misljenje
nek je sa srecom druze ;)

zar nije logično ako će na karambolci biti mrežica,
da i maska bude na taj fazon, a za te zamjerke glupo mi je komentarisati
ne može ni jedno auto na svijetu da se dopada svima,
i maska se trenutno prepravlja tako da gornji dio se uopšte neće vidjeti,
slike uskoro :cool:
a uto uvijek pređe minimum 480 km sa 55 litara, i to 85 % loko vožnje
a za R32, šta reći uzeo sam GTI ja sam zadovoljan:spam::icon_exclaim:
 
Član
RE: .GOLF4 1.8GTI UPDATE 5 str. BADLOOK, KARAMBOLKA

Bice predobar Bad Look.....napreduje napreduje........;)
 
Član
RE: .GOLF4 1.8GTI UPDATE 5 str. BADLOOK, KARAMBOLKA

allroad je napisao(la):
golf nije los nikako samo puno si ga platio brate sto jest jest ako cemo iskreno
za te pare koliko si dao za njega mogo si malo ostecenog R32 kupit i da mu popravak platis jedno 1000-2000 KM i miran si nista ne radis ;)
ali sta je tu je auto je dobro 1.8T i vise nego dobra masina samo ga potrosnja zeza ali ko jos to gleda :cool:
zamjerke idu na papucice i rucicu mjenjaca sto se tice enterijera
a sto se tice exterijera onda skidaj stopke i pragove i nadji neko drugo rjesenje
sa srecom drug ;)

Nije tako lako naći r32 a za te pare pogotovo u katasreofalnom stanju bez 10000 eur teško +carina ...
Fin golf pravo meni se jedino stopke ne sviđaju ali ti ga sređuješ po svom ukusu da se tebi svidi a ne drugima i samo naprijed!!!
 
RE: .GOLF4 1.8GTI UPDATE 5 str. BADLOOK, KARAMBOLKA

pravo dobar golfers,svaka cast...
mozda i ja uradim ovakav Bad look na haubi,kolko bi me to onako orijentaciono kostalo...sorry na off-u :D ...
puno srece u daljnim radovima...;)
 
Član
RE: .GOLF4 1.8GTI UPDATE 5 str. BADLOOK, KARAMBOLKA

dobar golfonja samo nastavi bad look mu je odlicno lego
 
Top