VW Golf mk4 1.8t update 83.str 19

VW Golf mk4 1.8t update 83.str 19

Mario hvla drug , naravno cijenim svacije, i oem i extreme i sve
pravce, ja sam se opredjelio za extreme jer puno je golfova na isti kalup,
za gepek je ideja moram reci odlicna, ali u moj stil se ne uklapa ;)


Zlaja buraz, nisi potrefio boju :p
siva cista boja felgi, ali nema veze,,
svidjaju mins e stopke tinted ;)
 
evo drug sa race-a okinuo jednu slibu,, ovaj filer izgleda bas kao mat crna
dosta ljudi mi je reklo kako zanimljivo "mat" izgleda :D


Uploaded with ImageShack.us
sta znam za mene je extreme a kad zavrsim tek ce se vidjeti, uostalom
nisam se puno zamarao, bitno ce mi biti na kraju da se sve slaze enterijer i exterijer da prati jedno drugo, a polako
ima vremena ;)
Extreme:

U ovoj klasi bitno je imati što više upadljivih dodataka, odnosno prerada na automobilu.
Ocjenjuju se sve vrste prerada i dorada, s tim da se stavlja naglasak na kvalitetu izrade.
Način bodovanja: ocjenama od 1 do 15 ocjenjuje se sljedeće:
1. Eksterijer vozila (branici/body kit koji niti malo ne liče na serijske, naplatci, prerade ovjesa, prerade šasije, ispušni sustav, svjetlosni sustav)
2. Interijer vozila (paneli vrata, sjedala, volan, ručica mjenjača, središnja konzola, dodaci u obliku dodatnih satova, monitori, dodatna svjetla, i druge dorade)
3. Motorni prostor (sveukupni izgled motornog prostora, od čistoće do samih prerada motora – dijelovi motora trebali bi djelomično biti tunirani)
4. Prtljažni prostor (uređenost prtljažnog prostora, zvučnici, dorade oko kutije zvučnika, dodatna osvjetljenja i sl.)
 
Član
ja ne volim matt boje jedino bi mogla ici plava matt..vise volim da je auto ko staklo da se usja ko pasja muda..i meni se svidja od zlaje ova slika sa smoked stopkama..;)
 
ma mat je meni odvratan, ide kao sto sam napisao
crna sjajna od pasata clx boja, bez perli bez sranja,
cista crna tamna ;)
karambolka prednja gotova, jos pragovi i spremna za paint:)
 
Danas stigao staviti prednje opruge, usput zamjenio solju amortizera i one male gume ;)
ja sam zadovoljan pala je taman koliko i treba za moje uslove voznje ;)
evo slika da se uporedi malo prednji vs zadnji kraj koji jos nije dosao na red.


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
m9pl.jpg
 
Član
Vec izgleda dobro, dok se sve zavrsi bice odlican, samo malo mi se ti pragovi ne uklapaju u ostali sklop, trebali bi biti malo moderniji!
 
Top