VW Golf mk4 1.8t update 83.str 19

VW Golf mk4 1.8t update 83.str 19

Član
RE: KONAČNO SLIKE...GOLF4 1.8GTI

samo da pitam za klipnjace i klipove, orginalne ili su neke spoecijalne
 
Član
RE: KONAČNO SLIKE...GOLF4 1.8GTI

Micky je napisao(la):
Druze kad si ti ovo auto kupio???
Dobro pitanje...

Na autu neznam bas da si ti ISTA radio. Auto je uvoz iz Svice, jer ga brat moj vozao i on ga i sastavljao :lol: Malo mu bilo tih 200+KS pa je htjeo nesto jace. A imao je i problema sa policijom non-stop :D Auto je inace bilo na 18". Ove 16" su mu zimske. Prednju karanbolku je prodavao al uz nadoplatu, sa njom nije mogao vozati po ravnom kako je bila kakucana :D

Druze, bez uvrede.. al auto moras rastaviti i sastaviti sve iz pocetka. Dok je Ado ovo vozao auto je bilo strah, al sad ide dosta losije.. licno sam se potezao sa Lancia 2.0 turbo.. smijesno ;)
:123:

Nadam se da me neces shvatiti kao da ti ja pametujem.. kolega sa foruma RED TUNDER zna kako je auto islo ;)

:icon_exclaim:
Bez uvrede al opet je moja Bora brza... Testirano
:spam:


Ako ti mogu pomoci.. samo reci
 
RE: KONAČNO SLIKE...GOLF4 1.8GTI

auto sam kupio u novembru prošle godine. stanje je bilo kritično
morao sam uraditi redovan servis, registraciju,nove gume, zadnje
opruge, sijalice. sve to me izašlo 16 400 km tako da trenutno nisam bio u mogućnosti da nešto više mijenjam sem podmetača za noge, ručice i kože mjenjača, prave promjene tek slijede a do tada moram zamjeniti kinetičke zglobove i disk pločice.
kod mene je sigurnost na prvom mjestu, pa onda šminka za druge ne znam ali smatram da je ful tehnički ispravno auto prava osnova za dalje prerade.
zadovoljan sam konkretno autom a i onim što je na njemu urađeno.
enterijer mi je na prvom mjestu što se daljih prerada tiče, a za ostalo
ima vremena ali ne baš i para.
 
Član
RE: KONAČNO SLIKE...GOLF4 1.8GTI

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
auto sam kupio u novembru prošle godine. stanje je bilo kritično
morao sam uraditi redovan servis, registraciju,nove gume, zadnje
opruge, sijalice. sve to me izašlo 16 400 km tako da trenutno nisam bio u mogućnosti da nešto više mijenjam sem podmetača za noge, ručice i kože mjenjača, prave promjene tek slijede a do tada moram zamjeniti kinetičke zglobove i disk pločice.
kod mene je sigurnost na prvom mjestu, pa onda šminka za druge ne znam ali smatram da je ful tehnički ispravno auto prava osnova za dalje prerade.
zadovoljan sam konkretno autom a i onim što je na njemu urađeno.
enterijer mi je na prvom mjestu što se daljih prerada tiče, a za ostalo
ima vremena ali ne baš i para.

to ti vjerujem. Ako se nevaram neki momak turcin ga je vozao prije tebe, mali je uhljub pravi :icon_evil:
Ako ga uspijes vratiti u njegovo pravo stanje.. bice pravo zlo
Javim ti kroz dan-dva sta je na motoru tacno radjeno da znas ;)
 
RE: KONAČNO SLIKE...GOLF4 1.8GTI

Mrva je napisao(la):
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
auto sam kupio u novembru prošle godine. stanje je bilo kritično
morao sam uraditi redovan servis, registraciju,nove gume, zadnje
opruge, sijalice. sve to me izašlo 16 400 km tako da trenutno nisam bio u mogućnosti da nešto više mijenjam sem podmetača za noge, ručice i kože mjenjača, prave promjene tek slijede a do tada moram zamjeniti kinetičke zglobove i disk pločice.
kod mene je sigurnost na prvom mjestu, pa onda šminka za druge ne znam ali smatram da je ful tehnički ispravno auto prava osnova za dalje prerade.
zadovoljan sam konkretno autom a i onim što je na njemu urađeno.
enterijer mi je na prvom mjestu što se daljih prerada tiče, a za ostalo
ima vremena ali ne baš i para.

to ti vjerujem. Ako se nevaram neki momak turcin ga je vozao prije tebe, mali je uhljub pravi :icon_evil:
Ako ga uspijes vratiti u njegovo pravo stanje.. bice pravo zlo
Javim ti kroz dan-dva sta je na motoru tacno radjeno da znas ;)

jel ga vozo tvoj brat ili neki momak????

Sboy je napisao(la):
koje su performanse tog gti-ja, ks? nm? 0-100 ? imas li video fajlova ikakvih..

trenutno nemam nikakvih klipova , čim vrijeme dozvoli
da testiram bar od 0-100 km/h ubrzanje,odmah postavljam..
trenutno 200 hp oko 310 nm.

GTI 16V je napisao(la):
jest ako nećeš da drugi vide da si početnik, šala.
prao auto pa reko da i naljepnicu očistim i tako mi
ostane na zadnjem točku, mada se ja ne bih bunio
da ostane tu a ne pored štopki gdje joj je pravo mjesto.


Kao da slovo uopce moras nositi!!!!!
[/quote]

ma vozio sam ja 3-4 g prije nego što sam zvanično položio
tako da to "p" mi i nije velik problem, ali se nikako ne mogu pomiriti sa činjenicom da ne mogu vozit iza 23 bez prisustva staraca.
 
Član
RE: KONAČNO SLIKE...GOLF4 1.8GTI

Mi smo rodjaci ustvari, samo sto smo odrasli zajedno, ko braca smo! Samo sto sad Ado zivi u SWE. Prodao ga prije god i pol nekom klincu koji je studirao u Sarajevu... mislim da je neki turcin u pitanju. Mali je i sjebao to auto, licno sam stajao na semaforu sa klincom umalo me nije udario.. nije znao upraviti pravo kako treba. Micky sa foruma je bio samnom i on se sjebo kako mali vozi, LOL

Sad kad dodju valjci Srdjanu odes u Gradisku i izmjeris koliko ima.. ;)
 
Član
RE: KONAČNO SLIKE...GOLF4 1.8GTI

Dobar Golf........obećava....;)

Mislim da sam dugoooooo viđao na autopijaci (nisam siguran 100%) neki matori kenjac ga prodavao imao je neku bijesnu muziku pun gepek hepeka...

Bio je prilično skup oko 16.000,00 KM....
 
RE: KONAČNO SLIKE...GOLF4 1.8GTI

Mrva je napisao(la):
Mi smo rodjaci ustvari, samo sto smo odrasli zajedno, ko braca smo! Samo sto sad Ado zivi u SWE. Prodao ga prije god i pol nekom klincu koji je studirao u Sarajevu... mislim da je neki turcin u pitanju. Mali je i sjebao to auto, licno sam stajao na semaforu sa klincom umalo me nije udario.. nije znao upraviti pravo kako treba. Micky sa foruma je bio samnom i on se sjebo kako mali vozi, LOL

Sad kad dodju valjci Srdjanu odes u Gradisku i izmjeris koliko ima.. ;)

ja ti kažem šta sam morao uraditi da auto dovedem u normalu, a što se
tiče održavanja jest bio malo zapušten, ali bože moj sve se da sredit ako je motor dobar a vjeruj mi da nemam zamjerki , ni što se elektronike tiče
a ni vuče, dva puta sam ga priključivo na komp. nikad ništa nije pokazaO uskoro ću postaviti video pa ko mi ne vjeruje nek se sam uvjeri.
motor nije puno prešao tek nešto preko 140 000 a i nisam zabrinut
zbog izdržljivosti i pouzdanosti, primjer mk2 1.3 od mog buraza prešla 430 000 svega i svačega samo ne penzionerske vožnje pa opet na autoputu
ide 160.
 
Član
RE: KONAČNO SLIKE...GOLF4 1.8GTI

dobar golf a vidjao sam ga na auto pijaci dugo se nesto prodavo
 
Top