VW Golf mk4 1.8t update 83.str 19

VW Golf mk4 1.8t update 83.str 19

RE: Golf IV 1.8 GTI update karambolka,rucica mjenjaca,,,

samko je napisao(la):
Extra je sve ;) .... rucica mjenjaca se uklapa sa presvlakama ali bi po mom misljenju trebalo biti jos nekih plavih sitnica, koje nebi pravile kič, a uklopile se da popune konbinaciju.

bice plavi dijelovi na tapacirunzima, i jos po koja plastika u boji auta i to je to ;)
 
Član
RE: Golf IV 1.8 GTI update karambolka,rucica mjenjaca,,,

fino, ;) ali jedino da skratis mozda ovu rucicu... da koza ide do kraja, ovako ovaj "vrat" gologuz nekako...
 
Član
RE: Golf IV 1.8 GTI update karambolka,rucica mjenjaca,,,

Rucica nikako nije sjela druze..Nadji fabricku ali neku ljepsu verziju..Ja sam sebi ubacio od 1.8 T .. sa krom prstenom i predobro izgleda...
 
Član
RE: Golf IV 1.8 GTI update karambolka,rucica mjenjaca,,,

Golf je spolja stvarno prelep, svaka cast na tome;) Medjutim unutra totalno druga prica, barem za moj ukus, sedista i ta rucica deluju bas nekako drecavo i ne uklapaju se nikako u ostatak enterijera, pogotovo jer imas i delova u boji drveta ....to je moje misljenje;)
 
Član
RE: Golf IV 1.8 GTI update karambolka,rucica mjenjaca,,,

Ne leži mi nekako ova ručica po meni fabricak puno bolje izgleda... Što se ostalog tiče ;)
 
Član
RE: Golf IV 1.8 GTI update karambolka,rucica mjenjaca,,,

nikako mi to neizgleda

izvana jos i nekako ali iznutra ne
vrati original rucicu, i sjedala nanovo presvuci:D
 
RE: Golf IV 1.8 GTI update karambolka,rucica mjenjaca,,,

dellas je napisao(la):
Golf je spolja stvarno prelep, svaka cast na tome;) Medjutim unutra totalno druga prica, barem za moj ukus, sedista i ta rucica deluju bas nekako drecavo i ne uklapaju se nikako u ostatak enterijera, pogotovo jer imas i delova u boji drveta ....to je moje misljenje;)

drecavo djeluje zato sto je slikano na suncu, u stvari je ovo tamno plava koza, a ti detalji u boji drveta ce ici u boju auta, a plava boja se jedino uklapa zbog kompletnog osvjetljenja koje je u plavoj boji, cd, cukice turbine, ulja, neonke, km sat, i sl zato druga kombinacija ne bi valjala, al eto ne moze se svakom ni svidjeti, uzivo je ipak drugacijew nego na slikama, pogotovo po noci, probacu koju nocnu sliku napraviti da vidite o cemu vam pricam;) jos u enterijeru moram tapacirunge zavrsiti i ove plastike u boju auta, i jednu patosnicu novu naruciti i to je to, eventualno jos sa osvjetljenjem malo da se poigram i to je to:icon_smile:
i da na ovom autu fabricki dijelovi nisu pozeljni
 
Član
RE: Golf IV 1.8 GTI update karambolka,rucica mjenjaca,,,

ma NIJE LOŠA TOLIKO RUČICA KOLIKO JE VISOKA ILI ODIGNUTA......bar meni...pozzzz
 
Član
RE: Golf IV 1.8 GTI update karambolka,rucica mjenjaca,,,

ma smao to riješi i dosta po mnei će ti stajati sa ostalim enterijerom...pozzz
 
RE: Golf IV 1.8 GTI update karambolka,rucica mjenjaca,,,

vozao sam se u ovom modelu poput tvog..raketa majke mi..kako lijepi za sjediste..isto nfs da igras..slika se muti kad ubrzaje..:D:D
 
Top