VW GOLF MK3

VW GOLF MK3

Član
Golf 3 TDI 81 kw (crveno i), 20 Jahre Edition, ograničeno izdanje napravljeno samo 250 kom., 12/96. god., full oprema, AC klima, RC alu-felge, blokada motora, el. retrovizori, grijaci u retrovizorima, 2x Airbag, ABS, board comp., maglenke, Sony CD/Mp3/USB player sa fabrickim Nokia 8+1 ozvucenjem, GTI recaro sjedista sa grijacima, Hella farovi kao na Golfu 4 i kristalne stopke, plinski amortizeri (zuti), lifteri za haubu, fabricki tonirana stakla, GTI spojler na prednjoj karambolci orginalan, dupli ventilirajuci diskovi I klijesta kao na Passatu 2005./2

2517262283.jpg

2410482283.jpg

2557622283.jpg
 
Član
RE: evoo i ja da prestavim svoje samo sto je joss u doradi i trebaju nove slike

Lep golf, izgleda da je bas u extra stanju;) Nek je sa srecom...
 
Član
RE: evoo i ja da prestavim svoje samo sto je joss u doradi i trebaju nove slike

buraz daj ti jos slika, sta falis to je dizel, ne trosi a ide:cool::cool::cool:
samo redaj slike, imas nesto o cemu mnogi mastaju;)
 
Administrator
naziv teme editovan, slike ubacene u prvi post...

drug napisi nam jos detalja o autu;)

odlican golf... imas li kakvih planova sa njim?
 
Član
jel se prodaje auto,ili je tek kupljeno
mislim da sam negdje na pik-u vec sretao ovaj auto, ili je ona trica bila 4 vrata, nisam siguran, uglavnom znam da ih nije proizvedeno puno
imas dobru opremu, steta sto nije i climatronic, pa da to sve bude kako treba
 
Početnik
hmm vidim imas kontrolu ozvucenja,to ti je pravi raritet i nadam se da je u funkciji,ko je proizvodjac nokia ili blaunpunkt
 
Član
ahh auto je prodavano davno ali niko nije uzeoo i ja sam odlucioo malo doraditi a ima slicna ovoj ali 4 vrata ahh i imam planovee i evoo idu sve karakteristike auta


Golf 3 TDI 81 kw (crveno i), 20 Jahre Edition, ograničeno izdanje napravljeno samo 250 kom., 12/96. god., full oprema, AC klima, RC alu-felge, blokada motora, el. retrovizori, grijaci u retrovizorima, 2x Airbag, ABS, board comp., maglenke, Sony CD/Mp3/USB player sa fabrickim Nokia 8+1 ozvucenjem, GTI recaro sjedista sa grijacima, Hella farovi kao na Golfu 4 i kristalne stopke, plinski amortizeri (zuti), lifteri za haubu, fabricki tonirana stakla, GTI spojler na prednjoj karambolci orginalan, dupli ventilirajuci diskovi I klijesta kao na Passatu 2005./2006
 
Član
po meni su ti samo pragovi minus, sve ostalo je veoma dobro, dobra ova boja
bila je ona jedna sa 4 vrata, ona jahre edition ako se ne varam, ali je bila udarana, ja je htio sebi, sjetio sam se,ipak ovu nisam gledao

edit: evo tek sad vidim da si i ti editovao post:D
 
Član
ma pragove cemo skinuti vi ce te mi pomoci oko savjeta ona je takva ja sam joj stavio samo farove nista vise

Sarajlic je napisao(la):
hmm vidim imas kontrolu ozvucenja,to ti je pravi raritet i nadam se da je u funkciji,ko je proizvodjac nokia ili blaunpunkt

NOKIA je proizvodjac i 8+1
 
Legend
predobar golf,motor za 10 kao fabrika,a tek kojeg potencijala ima.......
skidaj pragove,vracaj stopke.....steta je dirati ista na ovakvom primjerku
 
Top