VW Golf Mk3 Vento-Front

VW Golf Mk3 Vento-Front

Član
RE: Red Devil opet Golfic :)

moj ti je savjet da sklonis zastitu, otvoris farove te ih okrecis u crno skroz, ubacis bi xenon projektore kao sto je to enes uradio, i mislim da ces dobit taj kontrast crno crveno, po meni bi to savrseno izgledalo:icon_smile:
 
Član
RE: Red Devil opet Golfic :)

ArminM je napisao(la):
moj ti je savjet da sklonis zastitu, otvoris farove te ih okrecis u crno skroz, ubacis bi xenon projektore kao sto je to enes uradio, i mislim da ces dobit taj kontrast crno crveno, po meni bi to savrseno izgledalo:icon_smile:

druze da sam u Bosni uradio bi sve to sto si napisao :D ili da su zakoni malo bolji prema nama "Tunerima" :S
 
Član
jedna "umjetnicka"

F58A2B33-0078-4131-99BD-87C400F6DC70-2537-00000241BD1E2040.jpg
 
Član
Nema svak zastitu tako da je stavljaj jos dok si originalan koliko toliko :cool:
Ekstra radovi,felge,retrovizori,front.Taman :icon_smile:
 
Član
evo i od mene mali update.....

napokon i crni blinkeri stigli :D





GTI-Emblem......posto mi je falila jedna plastika a jednu sam imao i otisao da kupim ali nazalost vise ne proizvode plastike bez Emblema pa sam uzeo ovaj od GTIa mda ne volim glumiti nesto sto nisam...



i malo Stickersa....





 
Član
ma furas svoj stil i uradu je to.i vidim volis stickere pravo..ali sto se tice felgica u crno i dobro ih lakirat da imaju sjaja celjusti u crveno i retrovizore u crno..i to je too..a stickere lijepi po staklima..:cool:
 
Top