VW Golf Mk3 Vento-Front

VW Golf Mk3 Vento-Front

Član
RE: Red Devil opet Golfic :)

Meni je tamamm sad.....samo retrovizore riješevaj pod htino ili mat crna ili crvena...pozzzzz
 
Član
RE: Red Devil opet Golfic :)

denis_19 je napisao(la):
jel ti to planiras Vento-front .. izgleda super :)

ma ne planiram rodjo haha dosta je ulaganja u golfica :D


sad su felge za Bmwa prioritet

bad_look je napisao(la):
Meni je tamamm sad.....samo retrovizore riješevaj pod htino ili mat crna ili crvena...pozzzzz

hvala :D retrovizore ce izgledati dobro kad legnu bijele felge a vako sad bezze izgleda hahhaha :D
 
Član
RE: Red Devil opet Golfic :)

:icon_biggrin:
juka777 je napisao(la):
fino izgleda samo ti retrovizori se nikako ne uklapaju;)

znam druze......bio sam lakirao felge sa onim sranjem Plasti DIp i sve se ogulilo a na spiglama ostalo hahah pa ce mi rodjak lakirati felge ponovo u bijelo pa ce se uklapati :D :D
 
Član
RE: Red Devil opet Golfic :)

ljudi evo danas ugleda na parkingu svog bivseg Golfa :icon_sad:

9a212db7.jpg


e70b5e4b.jpg


78c84aaa.jpg


nista ga ne cuva :icon_cry: jadnik
 
Član
RE: Red Devil opet Golfic :)

evo jos koja nova slicica........

b96f685c.jpg


92370191.jpg


d7f554fe.jpg



evo stavio mu crvenu foliju na blende ali bezveze ispalo pa opet vratio zutu :icon_mad:

5cc88cfa.jpg


eb9d9f85.jpg



evo kolega jedan kupio cvaja
91 godiste, 96.000km, 54ks 1.3 Motor, lakiran u mat sivo, Fire and Ice Felge u ljubicasto, 1100€ dobio novi gewinde, smoke farove i muziku za te pare

8624e1d3.jpg


e6ac2012.jpg


sto me zacudilo zenska ga sredjivala....sve zivo zna on dosao sa Golf 3 ima ATS CUP felge ona kaze jaoo ove ATSovke bi mu dobro stojale haaha
 
RE: Red Devil opet Golfic :)

:lol::lol::lol::lol: tickethalter sam od ranije vidio na jednom coradu sa vau max.de a za TUV :lol::lol::lol::lol:


golf je pravo cool sa stickerima :icon_biggrin: sam vrati blende u zuto :icon_smile:
 
Član
RE: Red Devil opet Golfic :)

GolFanatiCars je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol: tickethalter sam od ranije vidio na jednom coradu sa vau max.de a za TUV :lol::lol::lol::lol:


golf je pravo cool sa stickerima :icon_biggrin: sam vrati blende u zuto :icon_smile:

hehehe hvala hvala......vratio sam odmah nako 10min ;) nisam uslikao ;)

2d848cc7.jpg
 
Top