VW Golf mk2 GTI von Puki....komentari

VW Golf mk2 GTI von Puki....komentari

Kolega po kojoj cijeni i gdje se mogu nabaviti ovi imbus sarafi za adaptere ove cvrstoce
treba meni 12komada
 
Član
enesss je napisao(la):
bice ovo "drukcija" dvojka
samo polako druze , vjerujem u tebe :cool:

nadmasice keca ;)
hvala druze :icon_smile:

dzinn16v je napisao(la):
Kolega po kojoj cijeni i gdje se mogu nabaviti ovi imbus sarafi za adaptere ove cvrstoce
treba meni 12komada

meni su dosli u kompletu sa adapterima, vjeruj mi nikad nisam trazio ;)
 
Član
Vidjo i na fb video, fino ga sabireš, samoo, jel kazaljka od temp ne radi, il ga deres na hladno :cool:
 
Član
samo je spojen obrtomjer, svaka cast kolega, prvi koji pita a da ne pametnuje :cool:

nikad nisam silovao hladnu masinu ;)
 
Član
a šta je sa gorivom, aaa
Nemoj sad bacat bombe da ne radi:D
Fino mu obrtaji skaču, a fino i gume zadimiše;)
 
Član
:lol: eee puki kod tebe uvijek iznenađenja ;)
sličan motor mi je bio u audiu80 1.9E 83kw to je letilo a golf je još lakši pa mogu mislit kako zvrnda... jedva čekam vidjeti ove felge na njemu, sretno!!!
 
Član
S@jko je napisao(la):
Vidjo i na fb video, fino ga sabireš, samoo, jel kazaljka od temp ne radi, il ga deres na hladno :cool:

zAaKy je napisao(la):
a šta je sa gorivom, aaa
Nemoj sad bacat bombe da ne radi:D
Fino mu obrtaji skaču, a fino i gume zadimiše;)

sve je otkaceno osim obrtomjera, vidis i da board nije prikopcan....radim pomalo na njemu kad stignem.
moracu nabaciti kakve 14ske da zadimim malo bolje :D

George je napisao(la):
:lol: eee puki kod tebe uvijek iznenađenja ;)
sličan motor mi je bio u audiu80 1.9E 83kw to je letilo a golf je još lakši pa mogu mislit kako zvrnda... jedva čekam vidjeti ove felge na njemu, sretno!!!

hvala kolega, sad sam u velikim obavezama koje mi ne dozvoljavaju da radim na dvojci, ali se nadam da ce biti gotov do jula ;)
 
Top