VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Član
adi187 je napisao(la):
Uzmi zutu foliju za ove male farove pa nalijepi malo promjene pa kad ti dotuzi skini je :) ;)

A bgm :cool:.ali unutra si plave one fush H3 siajlice kao xenon look i fino daju plavi odsjaj od sjenila,nista nije iskljuceno..Sada kontam daljinsko roknuti ali mi je vakum brava i oni skakav kljucevi su bezveze,skroz lose kvalitete ;)
Pa cu vidjeti jos malo :D
 
Član
E dns su dosle cukice od edinbr, nisu imale osvjetljenje niti nosace za sijalice samo rupe,pa sa to radio,nesto kombinovao..Biti ce SMD osvjetljenje bijelo ;)

Samo me zanima kako mogu rastaviti prednje staklo u ove cukice posto je zamaglilo od vode pa da to ocistim..http://www.pik.ba/artikal/5613761/satic-za-auto/

Zanima me isto kako cu spojiti ovaj voltmetar ?..varnici tj.pravi spoj kada dovedem + i -..??



bse4yjd3bxwc8yko89f.jpg
[/URL][/img]

7kec1hvooeqrwhrqtaf6.jpg
[/URL][/img]

x2bkfzacutejarmrhd3.jpg
[/URL][/img]

z6tauopgzjnyfje99lz.jpg
[/URL][/img]

nhg1uccdo82ghju30ac.jpg
[/URL][/img]
 
Član
Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
babo otiđi lijepo u električara i riješi se zajebancije ;)

Ma rijesio sam,pitao sam jednog clana sto sse razumije u ove stvari..

Samo jso da spojim ovaj termometar

sq9l8d81iekcxqwdxuu.jpg
[/URL][/img]
dr5g3wmwose6dnwbzv3p.jpg
[/URL][/img]

Kako se spaja,gdje uzeti senzor i gdje da ga stavim,mislim senzor :icon_question:

xc76zsfpjvq3umma12h.jpg
[/URL][/img]

zt3w241rce9llfjpw4.jpg
[/URL][/img]

To je to :icon_biggrin:
 
Član
Extra je ovo drug smao nabavi od dvice org ručicu mjenjača ova mi nekako povelika i niakko mi nije za dvicu...ova konzola i čukice sve ok...pozzzz:cool:
 
bad_look je napisao(la):
Extra je ovo drug smao nabavi od dvice org ručicu mjenjača ova mi nekako povelika i niakko mi nije za dvicu...ova konzola i čukice sve ok...pozzzz:cool:

Slažem se u vezi ručice mjenjača,kao što je neko rekao jednom,liči na glavić :D:D
 
Član
Golf Mk1 Diesel je napisao(la):
bad_look je napisao(la):
Extra je ovo drug smao nabavi od dvice org ručicu mjenjača ova mi nekako povelika i niakko mi nije za dvicu...ova konzola i čukice sve ok...pozzzz:cool:

Slažem se u vezi ručice mjenjača,kao što je neko rekao jednom,liči na glavić :D:D

:cool: :cool:..Imam originalnu ali fora je u tome kada je stavim ova kozica mjenjaca mi spane i nije u vrhu mjenjaca sto mi onda ide na zivce :icon_rolleyes:
 
Član
Evo malo se pralo i koja slika usput,novi prostiraci za noge,svaki dio popune u autu iz peugeota 605,ubrzo cu prodati elektricne podizace cekam momka da dodje po njih pa cu uzeti jedan vozacev samo jer imam suvozacev dobar pa cu i to vise rijesiti nadam se :cool:

dhcwnbgb5zp1zmpw7khi.jpg
[/URL][/img]
b6g217usbyln96rg10hu.jpg
[/URL][/img]
regrldk53ud88ips2u8.jpg
[/URL][/img]
 
Član
bas ocuvan auto, koliko vidim po slikama, lak odlican i nema nigdje naznaka propadanja ili hrdje
sad je vec rijetkost da se vidi starije auto u takvom stanju, posebno dvica
bravo ;)
 
Član
AnDel je napisao(la):
bas ocuvan auto, koliko vidim po slikama, lak odlican i nema nigdje naznaka propadanja ili hrdje
sad je vec rijetkost da se vidi starije auto u takvom stanju, posebno dvica
bravo ;)

To jest,sto se tice laka jos je u vrlo dobrom stanju,sam osto je sa desne strane malo zagrbena neko ga zagrebao kljucem :icon_cry:
Prije mene,mislim prije nego sam ga kupio to je tako bilo :icon_rolleyes:
Mozda jedan dan ofarbam ali trebam prednji blatobran i vrata,ali onda bi svu stranu morao,necu da mi se vidi razlika kasnije ;)
 
Top