VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Član
Koliko si felgi zamjenio bolje da si ulozio u kakve gewnide il nesta da ga spustis kako treba :) poskidati ove suvisne detalje i bit ce odlicna duja.
 
Član
Evo koja slika , novi farovi , ja prezadovoljan , nasao cepove za borbet , moram sutra abd rijesiti jos par sitnica i naci krace sarafe da rijesim ovaj problem sa sturganjem , amozda i malo obrve dotaknem :D

o6iq7vql0pahgj4sn53.jpg

2rt367m8v1d6t8zt6mw3.jpg

0mgqzqo2rfklzdkoqy.jpg

hn801yrxpad59183kzz7.jpg

z2z5rbd00x4tfgoiwof.jpg

kmqaaam9aggdsed8mqdu.jpg

ij2y4vx0eadqe29yr.jpg
 
Član
Jos sam prebacio poziciju na veliku sijalicu u zmigavcu , sada mi je bolje , prebacio zmigavac na manju sijalicu , nije lose , mogu to mijenjati svaki dan :D
 
Član
sta su ti ovako ovi mali farovi bjeli mozes ovo kako ispolirat ili nesto drugo

Nista im ne mogu , tesko se i daju odaviti , jedino da ih busilicom skinem pa nesto skontam , mozda ih uradim u crno okolo , samo obruc , nesto sam kontao u zuto ih ali nisu dobe ove folije , ima jedan momak iz Ljubuskog golfa GTI crnog , u njega su dobri ti mali farovi ;)
 
Član
Evo koja zavrsna,necu vise nisat raditi jedno vrijeme,ako bude nesto novo stavim slike ;)

Znaci za farove sam prezadovoljan(svaka cast Liga),felge pogotovo(mal osam ih polirao dns i stavio cepove borbet),..

3z1prpjal5if1leynxn.jpg

x4wgdd41u9m7jlr8qf.jpg

rv8tyng4htadtt9439lk.jpg

esa1bns78px1xasgdm.jpg

t3xugxi8c1qlw2l8l9j.jpg

nn9m9k6xz6rao9ltik5w.jpg

tkhuv6b3xx224s2q8bq5.jpg

n5rbwtm35egowjhfhh.jpg

c2h0vlad24epvfvn61m8.jpg


Jos da kazem felga 16´9J je mjera za golfa2 :D , malo je treba ustelovati da ne struze ali je vrh!!
 
Član
Nema sta,ne volim golfa II ali mi se tvoj posebno svidja,i dalje je golf ali se toliko istice iz mase jednostavnim fabrickim detaljima,sitnice ga spasavaju,nekako baca skroz na neko novije auto a ne na golfa II,samo nastavi prelijepo izgleda
 
Član
odlicno izgleda na ovom setupu, ne diraj vise nista, golf je extra

Hvala drug , moram jos ona sjedista uraditi , ako ima isa novo javi ;) , a sa vana samo detalji neki , farbanje plastike gepeka , farbanje retrovizora u mat , naprijed novi zec i skidanje one tri linije , mozda maska bez znaka da vidim kakvo ce biti i to je to ;)
 
Top