VW Golf mk2 GTD by Skrabo

VW Golf mk2 GTD by Skrabo

Član
RE: Golf mk2 sa kozom by Skrabo

Evo raja slike felga koje su bile na autu ali zbog prevelike velicine izato sto mi polomise auto vracene su crne ove :icon_confused: :icon_confused: :icon_confused:

m0d6xr0g37fjwf2y5de3.jpg

qlkz509wyg0ksohti52.jpg
 
Član
RE: Golf mk2 sa kozom by Skrabo

ma daj, kakve su to babine price, sta ce ti polomit ova felga, smijesno
kod mene na mk1 caddy-ju su 16" 195/45, pa nikad nikakav kvar...
 
BHT Ovisnik
RE: Golf mk2 sa kozom by Skrabo

ma nisu ti velike,te su bile u mene na jetti,taman su,mozes i da driftas s njima:D

http://www.youtube.com/watch?v=aRbZXnipZ3I
 
Član
RE: Golf mk2 sa kozom by Skrabo

Bokili je napisao(la):
:lol::lol: šta ti polomiše ?

Kako ste takvi nebi govorio bezveze :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:

Stavio ih na auto,kontam sve dobro,bolje stoji na cesti i sve..
Jedan dan pocelo mastiti oko gume i felge ja je skinu kad pukla masetna..I fino ih ja skino i zamjenio za druge gume i felge zimaske ;)
Treba jos da bi zglobovi,lafete i krajnice pocnu kvariti :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:

almyr je napisao(la):
ma daj, kakve su to babine price, sta ce ti polomit ova felga, smijesno
kod mene na mk1 caddy-ju su 16" 195/45, pa nikad nikakav kvar...

Kako ste takvi nebi govorio bezveze :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:

Stavio ih na auto,kontam sve dobro,bolje stoji na cesti i sve..
Jedan dan pocelo mastiti oko gume i felge ja je skinu kad pukla masetna..I fino ih ja skino i zamjenio za druge gume i felge zimaske ;)
Treba jos da bi zglobovi,lafete i krajnice pocnu kvariti :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:

almyr je napisao(la):
ma daj, kakve su to babine price, sta ce ti polomit ova felga, smijesno
kod mene na mk1 caddy-ju su 16" 195/45, pa nikad nikakav kvar...

Kako ste takvi nebi govorio bezveze :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:

Stavio ih na auto,kontam sve dobro,bolje stoji na cesti i sve..
Jedan dan pocelo mastiti oko gume i felge ja je skinu kad pukla masetna..I fino ih ja skino i zamjenio za druge gume i felge zimaske ;)
Treba jos da bi zglobovi,lafete i krajnice pocnu kvariti :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:

CoL3 je napisao(la):
ma nisu ti velike,te su bile u mene na jetti,taman su,mozes i da driftas s njima:D

http://www.youtube.com/watch?v=aRbZXnipZ3I

Ipak druze jetta je mao veca ;)

CoL3 je napisao(la):
ma nisu ti velike,te su bile u mene na jetti,taman su,mozes i da driftas s njima:D

http://www.youtube.com/watch?v=aRbZXnipZ3I

Ipak druze jetta je malo veca ;)

CoL3 je napisao(la):
ma nisu ti velike,te su bile u mene na jetti,taman su,mozes i da driftas s njima:D

http://www.youtube.com/watch?v=aRbZXnipZ3I

Ipak druze jetta je malo veca ;)
 
Član
RE: Golf mk2 sa kozom by Skrabo

Ide ti quotanje:icon_eek:

Po mom mišljenju: Lajsna na farovima jako loše stoji, prefarbaj znak vw sa maske u crno, skini kromirane tablice, ne stoje nikako. Kožu oko mjenjača prefarbaj u crno, tako ne stoji nikako.

Te felge ti ne mogu za kratko vrijeme razvaliti trap. Od njih ti nije pukla manžetna
 
Član
RE: Golf mk2 sa kozom by Skrabo

ZELA GTI je napisao(la):
Ide ti quotanje:icon_eek:

Po mom mišljenju: Lajsna na farovima jako loše stoji, prefarbaj znak vw sa maske u crno, skini kromirane tablice, ne stoje nikako. Kožu oko mjenjača prefarbaj u crno, tako ne stoji nikako.

Te felge ti ne mogu za kratko vrijeme razvaliti trap. Od njih ti nije pukla manžetna

Felge su razvalile trap zato sto nisu valjda bile balansirane...
Pa kad sam stavio stare felge kad vozim pravo volan mi je stajao lijevo :icon_confused: :icon_confused:
Znaci zaj*ale su nesto,a i manzetna nije pukla sama od sebe :icon_rolleyes:
Jbga mozda sam ih trebao isbalansirati ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Golf mk2 sa kozom by Skrabo

jetta ti je ista kolk i golf,jest po duljini duza,al rapovi i ostalo ti je sve isto,samo sto je u mene jos 6 odnosno 4cm bliza podu,al ajd,sda sam najzadovoljniji ovim celicnim:D
 
Član
RE: Golf mk2 sa kozom by Skrabo

CoL3 je napisao(la):
jetta ti je ista kolk i golf,jest po duljini duza,al rapovi i ostalo ti je sve isto,samo sto je u mene jos 6 odnosno 4cm bliza podu,al ajd,sda sam najzadovoljniji ovim celicnim:D

I ja sam trazio takve ali jbga skupe,a nemozez ih naci u dobrom stanju ;)
Ali nemozez reci da je isto voziti se na 14 celicnim i 15 alu felgama
Vise ce lomiti ove 15..A auto je i neudobnije ;)

Evo jedna danasnja slika misli mda je bolje sa hromiranim znakom nego crnim ;) :icon_smile:

kg4i0jfbfj6gdfmft0w.jpg
 
Član
RE: Golf mk2 sa kozom by Skrabo

što če ti uopšte znak imaš za 10 unutrašnjost ali vani ti nije uredu, a za felge to ti može samo neki stari mehaničar reći, stavljaj 15ske i gotovo a to što ti centralna rupa je veća ili felga je kriva, nije veličina kriva što ti je manzetna pukla
 
Član
RE: Golf mk2 sa kozom by Skrabo

superman je napisao(la):
što če ti uopšte znak imaš za 10 unutrašnjost ali vani ti nije uredu, a za felge to ti može samo neki stari mehaničar reći, stavljaj 15ske i gotovo a to što ti centralna rupa je veća ili felga je kriva, nije veličina kriva što ti je manzetna pukla

Meni je dobro ovako sve i svak mi kaze auto ti je za 10 ;) ;)

Bolje je sa znamkom meni nego bez znaka ;)
 
BHT Ovisnik
RE: Golf mk2 sa kozom by Skrabo

ma crni ti znak stavi,ljepse je:D
ja sam felge s dobrim gumama uzeo od forumasa za 130-150km,a dugo sam ih trazio,obisao skoro sve otpade po Mostaru i okolici,na kraju slucajno nađem ovdje,samo moja preporuka sto prije spusti auto,nisu skupe opruge,a mnogo znaci izgledu auta:cool:
 
Član
RE: Golf mk2 sa kozom by Skrabo

CoL3 je napisao(la):
ma crni ti znak stavi,ljepse je:D
ja sam felge s dobrim gumama uzeo od forumasa za 130-150km,a dugo sam ih trazio,obisao skoro sve otpade po Mostaru i okolici,na kraju slucajno nađem ovdje,samo moja preporuka sto prije spusti auto,nisu skupe opruge,a mnogo znaci izgledu auta:cool:

A znam 60-70KM ali nemogu se nesto nakaniti :cool: :cool:
 
Član
RE: Golf mk2 sa kozom by Skrabo

To je moj plan za ubuduceDosta mi je ovih svih sranja(opruga,spustanja i dioda :cool:)..fino cu sada uzeti dobru muziku woofer,pojacalo i kablove...promijeniti ulje,filtere i kocnice i pregledati ostalo sve,staviti zimske gume na ispolirane felge nove pa ce slijediti slike ;)
Bit ce i u podforumu DIY :icon_smile:
 
Top