VW GOLF MK2..BY SOFFA

VW GOLF MK2..BY SOFFA

Član
jaa sam zadovoljan motorom a i limarijom nikaad farban i svi se cude od kud jos ovako dobra farba...aa vjeruj drug da razmisljam o nekim 15-skama i spustanju..cakk sam htio ats cup 15 da uzmem all radi putaa dobroo su i ovee..aa definitivnoo ide nestoo prejakoo na njega od felgii i spusanje aa ove ostavljam za zime...ima tu more sitnicaa ali ja zadovoljann golfom...zaoo mi ga prodavat aa cim dodje sta novije idee vise radova na njegaa...
 
Član
Felge mozes ispolirat ako nisu plastificirane kod mene su takve iste al plastificirane nesto sam trljo purolom al dzabe
a kad sam skino plastifikaciju na jednoj felgi i osmirglo sto je bilo oksidiralo odma se razlika vidi.
 
Član
mislim da nisu plastificirane alii preko zime cu to da trljam...evoo rastavio sjediste samo treba naslonjac zamjeniti i navuci moje platno...
1409328477-1500-x-2000px-29082014176.jpg
 
Član
Evoo mene opet malo..skinuo ljetni setup ali probao sam malo rucno polirati i eto rezultata..
pNLwbyH.jpg

mKVtZBZ.jpg
H2Yh4Wn.jpg

ii onda vidim na forumu ats 15 lijepo odradjene i sta mislite da i ja ofarbam srce u zlatno..cak sami u PS odradimo malo...
ats-cup-4x100-7jx15-et20-slika-40493193-jpg.49126

kznNa4u.jpg

ii joss briga za cepove svidjeli su mi se kog clana guster na zelenoj ibizi one boldje cepovi all ne bi nestoo veliko...:)
 
Član
paa i ja kad sam vidio reko dobro izgleda samo ovo su 15" 8 ili 9J aa moje su 14" 6J pa ne znam bill bas bilo dobro...sad za sad su skroz polirane ali ako budem farbao srce ona ide zlatna ili bijela te dvije kombinacije idu na plavu boju..:)
 
Član
Ats cup felga najbolje izgleda kpl polirana barem po meni
Lice ispoliras i ovu unutra pofarbas u crno
caa8bdf8e3bba9d7c999bfca596c9e7c.jpg
 
Član
1147252807A898.jpg

ali kod mene su 14" 6J znaci bas ovakve i ovako ispolirane paa reko da nece biti bas najljepse ako srce ofarbam u neku boju opet 15 ima vise jota paa dodje vise do izrzaja mada jednu sam odradio bas kao na slici ovako mozda i sjajnije i nije lose..:)
 
Član
Evo mene opet felgice pomalo pripremio nazalost nemam masina i alata pa sve rucno..
zTIASJh.jpg

H6bK3Ji.jpg

JLALqBW.jpg

Eee sad da li ova ostecenja na falcu mogu odraditi cime kao alu kitom ili necim slicnim da to izgleda kako treba...jos na sve ovo idu cepovi sa celicnih felgi ne znam jel ko to probao do sada i cepovi na sarafe sa vw oznakama.
.
corrado%20steel%20center.jpg

kapica-ventila-volkswagen-vw-slika-5611918.jpg

znaci nisu kapice ventila nego cepovi za sarafe...:)
 
Član
Malo da se osvjezi tema,nema promjena voza se uziva se u ljetu i to je to...jedino sto planiram je promjena instrument table nazalost moja plava kozna je popucala i zamjena osvjetljenja u fabricko stanje ali sa zelenim Smd Diodama.
6yNsKhp.jpg

YQ9k9s0.jpg

SInJnhj.jpg
 
Top