VW Golf mk2 by Liga - Komentari projekta

VW Golf mk2 by Liga - Komentari projekta

Legend
svaka cast legendo , auto tek sad pokazuje prave zube !
a za launch contol ,.... predobra stvar i odlicno sto nema prepravki nego samo programiranje gledavao sam svabe i ostale po YT , kazu efikasan je
 
Član
i šta je sa prednjim žmigavcima, ubacio ih u farove? vidim da si zatvorio na braniku otvore :icon_question:

I mislim da je sa LC-om bolje za razliku kada držiš gas na npr 1/3 gasa u odnosu na LC gdje držiš pun( a na istim si obrtajima), turbo ima veći pritisak...
 
Legend
zlajaaa je napisao(la):
I mislim da je sa LC-om bolje za razliku kada držiš gas na npr 1/3 gasa u odnosu na LC
gdje držiš pun( a na istim si obrtajima), turbo ima veći pritisak...

Ma ni ptice vise ne znaju sta si ti ovdje htjeo da kazes... :icon_confused:


:lol:
 
Član
imaš bolji start jer držiš pun gas, turbo ima veći pritisak, a obrtaji nisu preveliki i nećeš gubit na gripu :D
 
Član
Vidio sam te veceras oko 7 u onoj guzvi poslje hadžića gdje je bio udes (ako si ono bio ti) al ja msm da jesi jer ti je golf unikatan ma munja je nema dalje ;)
 
Legend
1.8TD je napisao(la):
Vidio sam te veceras oko 7 u onoj guzvi poslje hadžića gdje je bio udes (ako si ono bio ti) al ja msm da jesi jer ti je golf unikatan ma munja je nema dalje ;)

Jesam... ;) al sam zaobisao guzvu cim sam dosao do podvoznjaka...
Hvala drug... ;)
 
Legend
Ma drug... Suki je napravio sebi auto porodicno od 16sec... to se treba postovati, na stranu sto smo mi malo stariji otisli na zivcima pa malo vise pricamo...

po vremenima smo vec znali cijaa kocija je brza... al to nas nije sprijecilo da se potegnemo za raju... ;)
 
Top