VW Golf mk2 by Liga - Komentari projekta

VW Golf mk2 by Liga - Komentari projekta

Član
svaka cast za golfa stvarno je na prva liga,i bas mi se pravo svidjau ove brave od audia,i instrument tabla je prica za sebe
svaka cast
i imas poruku od mene u vezi ovih brava
sretno
 
Legend
pa jos malo i eto ga to je to , svaka cast kad si psihicki ovoliko vremena izdrzao :D , jedva cekam da vidim potpuno gotov i na cesti , drago mi je da si napokon i ti rahat ;)
 
700Kg-400Kg:D
Namjesti dobro 5-ti kocioni da nebi bila uvijek guzica preko nosa;)
Samo polako lijepo ti to radis,cekamo zavrsetak:icon_biggrin:
 
Legend
dzinn16v je napisao(la):
700Kg-400Kg:D
Namjesti dobro 5-ti kocioni da nebi bila uvijek guzica preko nosa;)
Samo polako lijepo ti to radis,cekamo zavrsetak:icon_biggrin:

Prednja sjedista su smjestena negdje na sredinu auta, tako da tezina putnika dosta balansira taj omjer, kao i teret u gepeku... ;) gledao sam kako se auto postavi prilikom mjerenja tako da bukvalno kabina i gepek spadaju pod zadnju osovinu, tj. nekih 80% tezine...

A 5-ti kocioni ja nemam drug :icon_question: ...

p.s.
Hvala momci jos jednom...
 
Legend
funky je napisao(la):
odradice abs poso za tebe, umjesto 5tog kocionog :D

e ti Funky kad ne bi na usta... :lol::lol::lol: znam ja to, al mislio malo da se foliram... :lol::lol::lol:


istina... 5-ti kocioni je bio ranije, ali je skinut iz razloga jer je ABS unaprijedjen u 1J0 verziju od golfa mk4...
tako da motor ima komunikaciju s kocnicama i obrnuto... ;)
 
Član
Dobar nema govora, samo bi mozda isao na drugu boju auta, ali stvar ukusa!
Sve pohvale!:cool:
[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5N3x-TZzrRA[/video]
 
Liga je napisao(la):
funky je napisao(la):
odradice abs poso za tebe, umjesto 5tog kocionog :D

e ti Funky kad ne bi na usta... :lol::lol::lol: znam ja to, al mislio malo da se foliram... :lol::lol::lol:


istina... 5-ti kocioni je bio ranije, ali je skinut iz razloga jer je ABS unaprijedjen u 1J0 verziju od golfa mk4...
tako da motor ima komunikaciju s kocnicama i obrnuto... ;)

To se cijeni...ja se natjeravam odavno ali mi se neda nesto petljat s tim...ali morat cu..posto je bas taj 5ti kocioni sranje;)
 
Član
prijatelju svaka cast stvarno ulozeno dosta truda i ja imam projekt samo je u mene mk1 1.6d a nekad ce biti i TDI pozzz
 
Top