VW Golf mk2 1.8

VW Golf mk2 1.8

Član
RE: VW mk2 1.8

hvala ljudi , trudim se ...;) ... biće uskoro neki auspuh opasan ...
što bi seljačine rekle , "što nis stavio reeemus"....
konju glupi , nije svaki sportski aupuh reeeeemus !!! *ebem ti mamaru đikansku
!!!remus ti je marka samo jedna marka auspuha , ma u stvari zaboravi .....uf ne znate moje muke..
p.s. marex nisu one toliko jeftine kolko se čini....:smajli38:;)
 
Član
RE: VW mk2 1.8

Moslim da su farovi max. 80 km i to oni sa krsticem i angel eysom(ako sam dobro napisao),ima ih i ovde kod nas mozda su nesto jeftini,mogu ti provijeriti ili postavi pitanje taxy-baru dole u temi i pitaj sta imaju i koliko doje,Radmila ce ti sigurno odg.:icon_smile:
link: http://www.bhtuning.com/fk-automotive-prodaja-uopsteno-t-9348-4.html#pid511461

Ps. Ako ti je ostalo spreja za zat. ofarbaj i prednje zmigavce pa vidi kako ce se uklopiti uz crni branik mislim da bi bilo odlicno za prvu pomoc nego ovako narandzasti;)

[attachment=24207]
 
Član
RE: VW mk2 1.8

Uf felgice su mu predivne, bas je lepo slozen autic, ima potencijala...
Svidja mi se boja i cetvoro vrata, sto Oggy rece, nije neophodno da stavljas kristalne migavce i masku bez znaka, jeste da je osvezenje ali ove hrom lajsne traze nesto drugo od tebe...
Ma sta god uradis bice lepo, autic ti je super! ;)
 
Član
RE: VW mk2 1.8

fala ljudi ...:cool:
marex: nije mi ostalo nista , bio sam lud i mlad , pokušao sa tim sprejom , farbati neke ratkape ...:lol::lol::lol: zavšilo se neuspješno
ali imam obični mat crni , šta misliš ?...
 
Član
RE: VW mk2 1.8

Bokili je napisao(la):
fala ljudi ...:cool:
marex: nije mi ostalo nista , bio sam lud i mlad , pokušao sa tim sprejom , farbati neke ratkape ...:lol::lol::lol: zavšilo se neuspješno
ali imam obični mat crni , šta misliš ?...

:lol: cuti ja sam pokusao stakla zatamniti tim sprejem :lol::lol::lol::lol:
Sa tim mat sto imas mozes ofarbati znak,ali zmigavce nikako,jbg onaj tran. nije skup oko 10km sitnica;)
 
Član
RE: VW mk2 1.8

pravo mi se svidja golf :D

sretno dalje :D

sam kakav auspuh glat i to je to :D
 
Top