VW Golf MK2 1.3 :)

VW Golf MK2 1.3 :)

Član
sve fino izgleda u mene je siri ispuh ja sam ga poliro vise puta nema hrdje nigdje nemora znacit moj me podsjeca na inox :)
 
Član
Svaka cast na felgice jaa ove bas trazim koliko su kesa bile ii cime ispolira ovaj auspuh ovako...ljubomoran sam na felgice..:)
Hvala, platio sam ih 140 km bez guma i nisu bile ispolirane, a auspuh sam polirao smirgl papirom 180 i onda 600 vodobrusnim, kada sam zavrsio sa smirlganjem onda sam samo presao Purol pastom za poliranje aluminijuma :)
 
Član
Drug , dvica je beton !
Njoj samo treba spuštanje jedno lagano , sjedišta od neke novije generacije VW-a , i onda će početi plakati za jednim GTI-em :p
hahah ugl super vozilica , srećno sa radovima ! :D
Hvala puno :D Imam u planu i spustanje, a sjedista treba da kupim ovih dana, kontao sam od trojke da ubacim sjedista tj ako nadjem sjedista da su u dobrom stanju :D
 
Član
sve fino izgleda u mene je siri ispuh ja sam ga poliro vise puta nema hrdje nigdje nemora znacit moj me podsjeca na inox :)
Kod tebe je mozda inox pa zbog toga ti ne rdja :) A nije ni moj rdjao sve do zime i onda kad ga je so pocela da zeza sav je izrdjao pa sam morao ponovo da ga ispoliram :)
 
Član
u mene je odavno golf u mene je siri dobro auspuh i lahko se da dotjerat kad perem auto njega malo operem primjeti se a tek poliranje :) a ti svom netrebas puno toga i ovako je odlican trazim ja ovaj gti lip i malo ovih sitnica :)
 
Član
u mene je odavno golf u mene je siri dobro auspuh i lahko se da dotjerat kad perem auto njega malo operem primjeti se a tek poliranje :) a ti svom netrebas puno toga i ovako je odlican trazim ja ovaj gti lip i malo ovih sitnica :)
I ja ga fino izbrisem kada ga operem, samo sto ga zezne kisa i so :/ Hvala, ovaj lip je veoma rjeto naci, meni fali jos hella tamne stopke i gti lonac sa 2 izduva i norm da se spusti :)
 
Član
Kamei orginal prednja obrvica :) Švabo objasnio sve do detalja :D
v72v.jpg

Evo i papirologije, sve ljepo objasnjeno i napisano :D
l17c.jpg
pysj.jpg
d2yd.jpg
zvxy.jpg
cpyu.jpg
1rez.jpg
 
Top