VW Golf mk1

VW Golf mk1

Član
ervin_86 je napisao(la):
Svaka cast druze za Golfa. Posebno mi se svidja sto je uska stopa, jos bijela boja ;)
Nego mogu li ti predloziti da sa strane uradis one "GTI linije" i na gepeku onaj dio oko sajbe isto u crno. Predpostavljam ako ga ofarbas da ces opet u bijelo, a sa tim crnim detaljima koji su prepoznatljivi za GTI bice prelijep. :cool:

hvala drug... ma srcu mi je prirasta hehe :D

a to ce swe biti kad sad budem ga raditi skinuo sam vec mjere swe za one gti linije i swe.. :D
 
Član
matamk1 je napisao(la):
ervin_86 je napisao(la):
Svaka cast druze za Golfa. Posebno mi se svidja sto je uska stopa, jos bijela boja ;)
Nego mogu li ti predloziti da sa strane uradis one "GTI linije" i na gepeku onaj dio oko sajbe isto u crno. Predpostavljam ako ga ofarbas da ces opet u bijelo, a sa tim crnim detaljima koji su prepoznatljivi za GTI bice prelijep. :cool:

hvala drug... ma srcu mi je prirasta hehe :D

a to ce swe biti kad sad budem ga raditi skinuo sam vec mjere swe za one gti linije i swe.. :D

I ja imam zelju za mk1 i to bas ovaj sa uskom stopom ;) Pratim odsad tvoju garazu i samo naprijed sa planovima, jedva cekam da vidim kako ce na kraju izgledati. :cool:
 
Član
ervin_86 je napisao(la):
matamk1 je napisao(la):
ervin_86 je napisao(la):
Svaka cast druze za Golfa. Posebno mi se svidja sto je uska stopa, jos bijela boja ;)
Nego mogu li ti predloziti da sa strane uradis one "GTI linije" i na gepeku onaj dio oko sajbe isto u crno. Predpostavljam ako ga ofarbas da ces opet u bijelo, a sa tim crnim detaljima koji su prepoznatljivi za GTI bice prelijep. :cool:

hvala drug... ma srcu mi je prirasta hehe :D

a to ce swe biti kad sad budem ga raditi skinuo sam vec mjere swe za one gti linije i swe.. :D

I ja imam zelju za mk1 i to bas ovaj sa uskom stopom ;) Pratim odsad tvoju garazu i samo naprijed sa planovima, jedva cekam da vidim kako ce na kraju izgledati. :cool:

ovaj je u mene ima 5 god i drugi vlasnik a kad je dosao bio je auto za jednog djeda hehe :D
hehe ma hvala ma pomalo bice to swe exstra :D

samky je napisao(la):
dobar golf drug, sretno u daljim radovima;)
hvala drug :D
 
Član
doobar kec kao sto sam ti vec rekao :D samo skentraj nazad nize gume da to mozes jos spustiti i to je to :D
 
Član
mislim da ovdje prestaju swi radovi :/ R.I.P



2dt4x1k.jpg
20q1kjl.jpg
 
Član
Drug ne gubi nadu nije to ništa strašno da se to srediti
malo na dozer il traži drugu stranicu barem kečeva ima na otpadima...;)
 
Top