VW golf mk1... valjda ce biti nesto od njega...

VW golf mk1... valjda ce biti nesto od njega...

wkd

Član
pozdrav, vec sam se predstavio u 'novim clanovima'. Trenutno vozim golf mk1, prethodna dva auta su takodje bili u toj seriji...
Na pocetku je bio PLAVI golf, zatim sam kupio ZELENOG(kojeg nikad necu prezalit), i na kraju je tu CRVENI kojem cu vjerovatno uradti totalnu promjenu, naravno kada situacija to bude dozvoljavala...
Clan sam Golf Fanatic Club-a :123:

Nadam se da mi nece biti mrsko da vas obavjestavam o radovima kada pocnu ;) pozz

46430151345762998010405.jpg


47785151345814999310405.jpg


dsc01291ed.jpg


18003517353832179811040.jpg


16756317353834579871040.jpg


19448818385434769231040.jpg


toliko od mene za sad :cool:
 
Legend
obzirom da su prethodni golfovi bili predobri,s crvenkom nema razmisljanja,vjerujem da ce predobar biti
btw posto si ih toliko izmijenjao , prijatelj mi trazi krom retrovizore od starog mk1....pa ako imas ili ako znas da neko ima ,javi druze
sretno sa planovima
 

wkd

Član
ja se nadam da hoce... znam za retrovizore, ja sam bio na par mjesta ali zaista je tesko naci ih...
a ovaj set karambolki je otisao vama u Cazin :cool:
Hvala puno ;)
 
Član
svak cast druze na dosadasnjim radovima, ne sumnjam da ce i ovaj biti sredjen kako valja...da li se varam ili je ovo crveni od inferna???

veliki pozz za gfc sarajevo ;)
 
Član
wkd je napisao(la):
ja se nadam da hoce... znam za retrovizore, ja sam bio na par mjesta ali zaista je tesko naci ih...
a ovaj set karambolki je otisao vama u Cazin :cool:
Hvala puno ;)

tako je, branici sa plavog i zelenog idu na mog keca samo dok bude gotov:lol:

Sta imas u planu da uradis sa ovim kecom???
 
Član
Prethodna dva su bila odlicna, nadam se da ces i sa ovim da nastavis u tom stilu, srecno u daljim radovima, ocekujemo slike.
Veliki pozzdraVW ;)
 
Član
dobro ce to ispasti..;)
Vidim da su ova dva prije bila ekstra,plavi meni pogotovo ;)
sretno u radovima :icon_smile:
 

wkd

Član
hvala ljudi nadam se da ce i crveni ispuniti ocekivanja...

Prvo sam imao samo plavog koji i nije bas bio dobar sa limom XD, na njemu sam poceo radit(karambolke, felge, opruge i sl.), zatim sam kupio zelenog (ciji sam bio drugi vlasnik, kilometraza 60k KM, limarija perfekt = 700KM)... Zatim sam sa plavog prebacio sve na zelenog planirajuci plavog ostaviti mami. Medjutim, imao sam nesretan slucaj u porodici i jedan je morao otici...nazalost zeleni (dobra ponuda)... dijelove sam rasprodao kako bi pokrio neke troskove, zatim prodao i plavog i kupio ovog sadasnjeg(crvenog)... Dobra stvar je sto je zeleni ostao u klubu (kod momka od kojeg sam kupio crvenog XD )...

Crveni je trenutno u odlicnom stanju i perfektna je podloga za 'rad'... Planirao sam i njega upisat u staru skolu ali trenutno (vjerovatno ovu citavu sezonu) ostaje ovakav kakav jest... recesija :icon_confused:

opet sorry na ovom eseju :123:

jbga, totalno zaboravio da sam se nekad daaaaaavno predstavio XD
 
Top