VW Golf MK III GTI by hafaR_ABF

VW Golf MK III GTI by hafaR_ABF

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
super uradjeno...

slicno nesta hocu i ja sebi na 205ici uraditi,al isto me strah da mi to nece biti to pogotovo jer je i u mene slicno staklo ko u tebe...ima li ko da pravi ta stakla zamjenska od plexi-a i kako to ide?
ima li gdje DIY?

hvala i sretno u daljnim radovima Icon_wink
 
Legend
dobro odradjeno
kontaktiraj LIGU , jednom mi je govorio da prodaje ili moze nabaviti clear stakla za farove
 
Član
sever1n je napisao(la):
super je ispalo :cool:

samo je mnogo ljepse bez stakla:icon_smile:

hvala buraz ma potrudicu se da to bude perfektno jer 100% nece ostati ova narezana stakla ;)

enesss je napisao(la):
dobro odradjeno
kontaktiraj LIGU , jednom mi je govorio da prodaje ili moze nabaviti clear stakla za farove

hvala enese idem polahko tvojim stopama :D,pitacu ligu pa ako nebude nista od toga ili ako bude preskupo onda cu ici na home made prvo napravit vakum forming i onda lagano nije mudro slovo za uradit samo da ufatim vremena ;)
 
Član
bikeralex je napisao(la):
super uradjeno...

slicno nesta hocu i ja sebi na 205ici uraditi,al isto me strah da mi to nece biti to pogotovo jer je i u mene slicno staklo ko u tebe...ima li ko da pravi ta stakla zamjenska od plexi-a i kako to ide?
ima li gdje DIY?

hvala i sretno u daljnim radovima Icon_wink

ma jebes stakla to je najmanji problem uskoro cu ja sebi radit stakla od plexi-a pa ces imat priliku da vidis kako ce ispast ;)

sub3r je napisao(la):
lijepo si ti ovo bogami ;)
hehe imalo se viska para i zivaca pa da se utrose u nesto korisno :lol:
 
jel ovo hauba nije u boji auta :icon_question: nekako se to ne uklapa, sve ostalo super ;)

odlicno mu stoje plave stopke "magic colours" ;)
 
Legend
odlican golfers
a zasto hoces clear stakla ? izgled ti se svidja vise ili lose svijetli ovako ?
 
Član
enesss je napisao(la):
odlican golfers
a zasto hoces clear stakla ? izgled ti se svidja vise ili lose svijetli ovako ?

bolje svijetli sa clear staklima

soffa je napisao(la):
fale mu dobre jotare samo..pogotovu na zadnjem dijelu sire gume..;)
ma nema nista od toga brate za par dana idu bbs rs 772 gold fabrika je fabrika ;)
 
Član
Palić Croatia je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
jel ovo hauba nije u boji auta :icon_question: nekako se to ne uklapa, sve ostalo super ;)
po slici bi rekao da je farbana u mat crnu

Jedini momak koji ima dobar monitor... ili su ostali ćoravi :lol:


Šta je sa ove svjetlosne grupe gdje su žmigavci? zašto ne ubaciš smoked kad su već farovi takvi ili ne zatamniš malo da ne odudara ovako :icon_question:
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Palić Croatia je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
jel ovo hauba nije u boji auta :icon_question: nekako se to ne uklapa, sve ostalo super ;)
po slici bi rekao da je farbana u mat crnu

Jedini momak koji ima dobar monitor... ili su ostali ćoravi :lol:


Šta je sa ove svjetlosne grupe gdje su žmigavci? zašto ne ubaciš smoked kad su već farovi takvi ili ne zatamniš malo da ne odudara ovako :icon_question:
bice zatvaranje tog dijela karambolke tako da uklanjam zmigavce i maglenke ;)


ev nisam odavno nista piso ev felge su zavrsene i nabacene na auto pa bice par slika dok se ovo vrijeme malo popravi :icon_smile:


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top