VW golf IV tocak skoro blokirao...help

VW golf IV tocak skoro blokirao...help

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Decki treba mi brzinski savjet:
Veceras se kuci vratio iz grada, izidjem iz auta i osjetim smrad (spaljene kocnice), malo pogledam i vidim da je zadnja lijeva felga jako topla (nije skroz blokirao, mogao sam gurnuti auto i tocak se okretao), pa predpostavljam da je plococa ostala zglavljena, sad me zanima kako da to rjesim najlakse jer je ''malo hitno''
Auto je vw golf iv
temperatura je -11 i sve je puno snijega
rucna nije bila zategnuta

Hvala
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Topal zrak jedino rjesenje...Vjerovatno je celjust puna leda pa ne moze da vrati plocicu..

takodje potpisujem..evo bash kontam.ako mu je auto vani..kako topal zrak da dobije..? .. hm.. a da ''stavi'' neko gumeno crijevo na aupuh i da ga provede do celjusti i drzi neko vrijeme?
 
Član
A kako to da ti je od silne topline felga jako topla, ali da se u tom slucaju celjust nije zagrijala da pocne topiti led ? :icon_question:
 
Član
tibor987 je napisao(la):
A kako to da ti je od silne topline felga jako topla, ali da se u tom slucaju celjust nije zagrijala da pocne topiti led ? :icon_question:

O tome sam i ja razmisljao
 
Član
Kocka je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
A kako to da ti je od silne topline felga jako topla, ali da se u tom slucaju celjust nije zagrijala da pocne topiti led ? :icon_question:

O tome sam i ja razmisljao
Probaj sve gore navedeno pa vidi, ali i ja mislim da ako je feluga topla da nije led.
Kod mene se isto grijao prednji tocak i to podosta, i kad stanes na semafor gdje ima manje nizbrdice on ni makac tako sam i skontao da mi blokira. Otisao kod majstora otisla pakna promijenio na obadva i nikad vise.
Jbg.. probaj i to :icon_rolleyes:
 
Član
Ipak je sajla od rucne zapela (snijega i leda nije uopce bilo zbog topline od stalnog trenja) i nije skroz do kraja vratila (na klijestima se vidi granicnik i nije se vratila skroz), tako da je to sad rjeseno samo rucnu necu koristiti .

Hvala svima na savjetima
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top