VW Golf IV GTI

VW Golf IV GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
nesto gledam niko nije ocjenjivao temu, evo ja
prvi da budem, enterijer fabrika 2/3, exterijer
manje vise fabrika, ima finih deatalja kao badlook i farovi
solidna 3, performance 4, sveukupan dojam izmedju 3 i 4

hajd da sam ja rekao koji sam imao lijepo auto(jooj jesam seljak),al vi sa svojim nejakim cetvorkama...hehehe... dajte ba,ovdje treba hvaliti ljudima kada skinu radkape i voze na celicarama jer to znaci da furaju svoj fazon i treba ih podrzavati(pogledajte malo po stranim forumima gdje ljudi imaju po 2000eura platu a sredjuju auto i kupe sony mp3,a ipak dobiju dosta pozitivnih komentara..ovdje kod nas imamo 500 maraka platu i seremo se na pioneer!!!!!!)
nije ti na mjestu sto si ovako rekao,dobra je cetvorka..momak koji je radio dobro je uradio a i dobro je opremljena bila..
hajd sad se lijepo posvetite temi i nemojte raspravljati a ti uzvuci gace...

dobar golfa,treba li ti bodykit kakav ? :D
 
Član
Fele je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
dobar golfa,treba li ti bodykit kakav ? :D

Razmisljao sam o R32... jos uvijek razmisljam. Al prije toga moram gevinde navrnut :)

Auto boli glava, svaka cast. R32 bodykit bi mu lego samo tako. A mozda ti ne bi bilo lose da skines lajsne sa branika, to sve fino zatvoris, zamaltas, ofarbas branike, standardno kako to ide. Ovo bi bila neka mozda jeftinija varijanta, ali bi bilo clean :icon_smile:
 
Član
Gewinde će mu leći pravo i još kakve felge moćne nabaci pa onda kuliraj , sviđa mi se , svaka čast...
 
Putovanja.ba
Administrator
xxfmanxx je napisao(la):
Fele je napisao(la):
nermin suljagic je napisao(la):
dobar golfa,treba li ti bodykit kakav ? :D

Razmisljao sam o R32... jos uvijek razmisljam. Al prije toga moram gevinde navrnut :)

Auto boli glava, svaka cast. R32 bodykit bi mu lego samo tako. A mozda ti ne bi bilo lose da skines lajsne sa branika, to sve fino zatvoris, zamaltas, ofarbas branike, standardno kako to ide. Ovo bi bila neka mozda jeftinija varijanta, ali bi bilo clean :icon_smile:

Ne svidja mi se ta jeftinija varijanta :D

rinaldo je napisao(la):
Gewinde će mu leći pravo i još kakve felge moćne nabaci pa onda kuliraj , sviđa mi se , svaka čast...

ma kakvog falca :)
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
Fele cestitam na GTIu :)

Smeko sam ga vishe puta , momak je stalno u aqvariusu ili onde negdje u sopingu , izgleda predobro a cuo sam da josh bolje ide . Jel on cipovan kod onog "Citus-a" ili kako vec u HR ?

Da, auto je tuniran u CitiuS-u u ZG.
Stock 1.8T, AGU motor, OEM turbo K03, OEM injektori
Full exhaust (downpipe, de-cat, 60mm cijevi, straznji top)
CAI + K&N
Remap Stage2
A kako ide, zna jako dobro bivsi vlasnik, moj friend iz SA, a vjerujem i sadasnji vlasnik ... :)
 
Član
citius je napisao(la):
DiAbLo je napisao(la):
Fele cestitam na GTIu :)

Smeko sam ga vishe puta , momak je stalno u aqvariusu ili onde negdje u sopingu , izgleda predobro a cuo sam da josh bolje ide . Jel on cipovan kod onog "Citus-a" ili kako vec u HR ?

Da, auto je tuniran u CitiuS-u u ZG.
Stock 1.8T, AGU motor, OEM turbo K03, OEM injektori
Full exhaust (downpipe, de-cat, 60mm cijevi, straznji top)
CAI + K&N
Remap Stage2
A kako ide, zna jako dobro bivsi vlasnik, moj friend iz SA, a vjerujem i sadasnji vlasnik ... :)


Evo sad smo dobili i potvrdu da je tu radjen :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top