VW Golf II by Niki

VW Golf II by Niki

fin dizlo :D:D a sto se tice mjenjaca isti je i od trice samo trazi dizelov jer ako uzmes od benzinca bice ti kraci prenos jest da ce imat bolje ubrzanje
 
Niki Lauda je napisao(la):
cera-fiero je napisao(la):
Niki Lauda je napisao(la):
Hvala vam! :icon_smile:
Prije par mjeseci sam radio grneralnu motora, "od vrha do dna" (klipovi, karike, ventli, leteci lezajevi, set kvacila, masinska obrada bloka i glave motora, hidorpodizci, dizne...). Potrudio sam se da sve dijelove kupim u Njemackoj i da budu original :icon_biggrin: Jedino su hidropodizaci kupljeni ovdje, jer ih nisam htio mijenjati, ali su se culi nakon generalne (pri radnoj temperaturi, u praznom hodu motor je bio bucan). Presao sam 1500km, trenutno sam zadovoljan. Planiram jos da ubacim mjenjac sa 5 brzina, jer je u njemu trenutno klasicni sa 4. Nasao sam vec jedan od Golf-a 3, cekam malo toplije vrijeme da ga ugradim... :icon_smile: Ako ima neko savjet ii prijedlog rado bih poslusao :icon_question:

Sto bolan lazes narod.........:lol::lol::lol:,naravno salim se ja malo,ma cadjo je samo taki,k'o da je tek iz fabrike izasao,znam ga licno:D

Ma znas mene, profesionalni lazov :smajli10: Raspricao se kao da imam Audi :123: :lol:

:lol::lol::lol: Lazes vala isto k'o da imas Audi TD 51kw :lol::lol::lol:
 
GreenDevil je napisao(la):
fin dizlo :D:D a sto se tice mjenjaca isti je i od trice samo trazi dizelov jer ako uzmes od benzinca bice ti kraci prenos jest da ce imat bolje ubrzanje
Znam da je i kod trice isti, ali su manje presli, valjda :icon_smile:
Meni bi odgovarao kraci hod :icon_biggrin: Hvala ;)
 
Da pozdravim ekipu na forumu i dignem ovu temu iz mrtvih. :icon_smile:
Čađo se još uvijek vozi, sluša dobro, bez zamjerke.
Što se izgleda tiče ostao još uvijek je fabrički. Nisu u planu neke drastične promjene.
Evo par slika za početak
p2708121222.jpg


p270812122201.jpg


p2708121223.jpg


p270812122302.jpg
 
Član
kjao da je juce iz fabrike izasao... cuvaj to ko oko u glavii.. znas otkad je kod tebe i koliko je presao... ;)
 
Hvala, trudim se. :icon_smile: Uvezen u septembru '98, na satu bilo 78000 km. Trenutno je na satu 260000 km. Bio je sluzbeni auto prijatelja koji je radio u njemackom telekomu. Nakon par godina ga je otkupio za saku maraka. Bukvalno me nagovorili da ga kupim, nisam bio ljubitelj golfa. Stajao je jedno vrijeme u garazi, vozio sam druge limuzine, njega sam namjeravao prodati, ali sam se predomislio. Jednostavan i izdrzljiv auto. :cool:
 
Top