"VW GOLF I cabrio"

"VW GOLF I cabrio"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo da prezentiram i moje djelo : Golf 1 cabrio !!!
91 godiste ,presao 105 hiljada ,motor orginal 1.8-98ks.
Uradeno :
nova org. farba
kozna sjedista
novi krov
amortizeri i federi
muzika
bbs sa 195x50x15,itd......
 
Odlican Cabriolet, inace moje tiha patnja...Vidio sam ga nedavno u Zivinicama kod srednjoskolskog centra, blista sav, kao dijamant. Svaka cast, cuvaj ga ;)
 
Član
roki_actros je napisao(la):
Odlican Cabriolet, inace moje tiha patnja...Vidio sam ga nedavno u Zivinicama kod srednjoskolskog centra, blista sav, kao dijamant. Svaka cast, cuvaj ga ;)

Amele jesi li to dolazio a da nisi dosao do mene da ga ja vidim :icon_mad:
 
Član
Extra Golf! Gdje je radjen, posto nisu nase table:icon_question: Jel' puno kostalo da se dovede u ovakvo stanje:icon_question:
 
Član
svaka cast nemam komentara
ustvari ni vise ni manje nego odlican
samo bi po meni izgledalo bolje da je crna unutrasnjost
 
legionar je napisao(la):
roki_actros je napisao(la):
Odlican Cabriolet, inace moje tiha patnja...Vidio sam ga nedavno u Zivinicama kod srednjoskolskog centra, blista sav, kao dijamant. Svaka cast, cuvaj ga ;)

Amele jesi li to dolazio a da nisi dosao do mene da ga ja vidim :icon_mad:

Ovaj nije bio u Bosni od 1998g. ,a kamoli po kisi i snijegu !! Mozda sledece godine napravim jedan izlet u Bosnu !!!:cool:
 
OggyBoy je napisao(la):
Extra Golf! Gdje je radjen, posto nisu nase table:icon_question: Jel' puno kostalo da se dovede u ovakvo stanje:icon_question:

Da sam ga radio u Austriji bilo bi naj manje 2000 eura farbanje,tako i koza,1000 eura krov,itd !!
U Tuzli farban i krov namontiran, u Visokom koza radena ,sve za 7 dana ,onda u Becu polako sitnice !!;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top