VW Golf 4 1.4 16v

VW Golf 4 1.4 16v

krenuo sam sa postavljanjem carbon folije u unutrasnjost, sve sam skinuo, osim one plastike oko radia, jer dole ispod ima neki 'pink' osigurac il sta je vec, pa ako mi neko moze rec mogu li ja to sigurno izvadit :icon_question:
 
evo ga, sad izgleda unutra kao rally car :lol: :lol: :lol:

DSC_0176.jpg



sad je problem sto nikako nemogu ni da pomjerim ovu plastiku, svaki saraf sam izvadio, ali i dalje kao da je za nesto pricvrscena, vidio sam na forumu kod jednog momka da je izvadio to a nemogu sad nikako da ga nadjem, pa ako neko zna kako se to 'iscupa' van, bio bih mu zahvalan da mi pomogne :D

DSC_0177.jpg
 
evo i nekih dijelova koji su zavrseni

DSC_0181.jpg


ovaj me dio posebno namucio

DSC_0179.jpg


:icon_mad:

to bi bilo to, vise slika kad bude gotovo jos dijelova ;)
 
kod mene je isti problem ja sam sebi nabavio aluminijski dio oko radio isto sve rastavio al nisam uspio izvuc taj centralni dio vani nesto je drzi dole gdje je kabal za dijagnostiku i tako sam vratio nazad nisam uspio
 
dadao_style je napisao(la):
kod mene je isti problem ja sam sebi nabavio aluminijski dio oko radio isto sve rastavio al nisam uspio izvuc taj centralni dio vani nesto je drzi dole gdje je kabal za dijagnostiku i tako sam vratio nazad nisam uspio

bas tako, al jednostavno nikako se ne pomjera, to mi je bilo cudno stvarno, nigdje sarafa a nesto je drzi..al eto uspio sam zalijepit i bez skidanja, nije bas nesto, al bitno je da je moj rad

DSC_0182.jpg
 
ovo je sivi karbon a moze se uradit al se moraju skinut plastike ispod volana i ona desna ispred noga da mozes zavuć falceve jel uhvatilo dobro ima li igdje da strsi kraj ili slicno najbinije je da ne popusti vremenom
 
dadao_style je napisao(la):
ovo je sivi karbon a moze se uradit al se moraju skinut plastike ispod volana i ona desna ispred noga da mozes zavuć falceve jel uhvatilo dobro ima li igdje da strsi kraj ili slicno najbinije je da ne popusti vremenom

tamno sivi karbon, nisam htio kao srebrni, sve sam lijepo zategao, i podvukao ispod, cvrsto izgleda tako da nevjerujem da ce popustit...bar se nadam da nece
 
Top