VW Golf 4 1.4 16v

VW Golf 4 1.4 16v

evo da i ja napokon predstavim mog golfa, god. proizv. 2003., presao 109.700km (kupljen sa 96.000), oprema champ (el.podizaci stakla, el.retrovizori, 6x airbag, klima, abs, esp i nista posebno). motor nesto slabiji 1.4 16v, medjutim zadovoljan sam, potrosnja na otvorenom putu 5,5 do 6l, u gradu 8-9.

1o0f1x.jpg


DSC_0158.jpg


DSC_0159.jpg


DSC_0162.jpg


DSC_0164.jpg




neke od sitnijih promjena su LED sijalice u unutrasnjosti

DSC_0160.jpg


DSC_0161.jpg



i na zadnjoj tablici

DSC_0167.jpg




kao i naprijed

DSC_0168.jpg



takodjer je ubacen i univerzalni naslonjac za ruku

DSC_0169.jpg


DSC_0170.jpg



to su bile te neke sitne promjene do sad, a u planu imam:
- alu felge, ne vece od 16¨
- carbon na krov i retrovizore, i unutrasnjost naravno
- farove sa optikom i xsenonima (crne)
- stopke kristalne ili LED (crne)
- bolje ozvucenje...

to bi bilo to za sad ;)
 
Član
ocuvan ti je golf samo jaro skid taj disko naprijed i stavi normalne xenon farove ako se može ;) al svakako skidaj te plave pozicije
 
George je napisao(la):
ocuvan ti je golf samo jaro skid taj disko naprijed i stavi normalne xenon farove ako se može ;) al svakako skidaj te plave pozicije

hvala. a naravno cim dobijem farove sa optikom skidam sve ovo naprijed, i stavljam xsenon ;). taj 'disko' sam stavio samo nako preko zime, radi promjene :lol:
 
Član
George je napisao(la):
ocuvan ti je golf samo jaro skid taj disko naprijed i stavi normalne xenon farove ako se može ;) al svakako skidaj te plave pozicije

:cool::cool::lol::lol::lol:

i ovaj naslonjac prsvuci u crno ;)
 
noni je napisao(la):
George je napisao(la):
ocuvan ti je golf samo jaro skid taj disko naprijed i stavi normalne xenon farove ako se može ;) al svakako skidaj te plave pozicije

:cool::cool::lol::lol::lol:

i ovaj naslonjac prsvuci u crno ;)

slucajno sam naletio na taj naslonjac, nije bilo druga boja al jbg, svakako ga namjeravam presvuc, samo dok nadjem lijepe navlake za sjedista, pa da uparim ;)
 
Član
Komšija, viđam te u golfu non stop, sve je cakum pakum, ali naprijed led trake stvarno biju u oči i plava pozicija, to pod hitno mjenjaj
 
Član
Ako ti treba kakva pomoć oko nečega zovi slobodno, tu sam blizu, neznam znaš li ti mene ali ja tbe znam ;)
 
Top